مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3819 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سامانه نیروی انسانی دهیاری‌های کشور راه اندازی شد

مازندشورا:

معاون امور دهياري‌هاي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور از ايجاد و راه‌اندازي سامانة نيروي انساني دهياري‌ها ذيل سامانة آمار‌نامة دهياري‌هاي كشور از سوي اين سازمان خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، محسن كوشش‌تبار با بيان مطلب فوق گفت: به منظور پايش منظم و جامع عملكرد دهياري‌ها در حوزه‌هاي مختلف، از جمله وضعيت نيروي انساني شاغل در دهياري‌ها و همچنين به منظور بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي فناوري اطلاعات در مديريت و راهبري دهياري‌هاي كشور، ايجاد سامانه‌هاي نظارتي در دستور كار معاونت امور دهياري‌ها قرارگرفته است.

وي افزود: به همين منظور طي همكاري مشترك معاونت امور دهياري‌ها و دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان، سامانة آمار‌نامة دهياري‌هاي كشور در سال 1394 شروع به كار كرده و در راستاي تكميل سامانة‌ مزبور در هفته آخر دي‌ماه، امكان ورود و درج اطلاعات نيروي انساني دهياري‌ها (اعم از دهيار و كاركنان دهياري) در اين سامانه ايجاد و دستورالعمل مربوط به معاونين امور عمراني استانداري‌ها ابلاغ تا رسماً شروع بكار نمايد.

كوشش‌تبار در ادامه توضيح داد: بر اين اساس دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌ها و بخشداري‌ها موظفند تمامي اطلاعات و مشخصات دهيار و كاركنان دهياري‌ها شامل اطلاعات شخصي و پرسنلي، تحصيلاتي، نحوة بكارگيري و نوع فعاليت در دهياري، نوع قرارداد، وضعيت بيمه، ساعات آموزشي و زمان شروع به فعاليت افراد مذكور را در سامانه ثبت و چنانچه تغييراتي در آن ايجاد شد، اصلاح نمايند.

وي ابراز اميدواري نمود با توجه به استقرار بيش از32 هزار دهياري در كشور و با احتساب تعدد و پراكندگي دهياري‌ها، تكميل اطلاعات اين سامانه بتواند نقش مؤثري در برنامه‌ريزي، ساماندهي، تصميم‌سازي و تصميم‌گيري براي نيروي انساني شاغل در دهياري‌ها داشته باشد.


منبع : امور دهیاری های وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهياري‌ها - دهياري‌هاي - اطلاعات - نيروي - انساني - ايجاد - سامانه - دهياري - منظور - سامانة - كاركنان - شهرداري‌ها - استانداري‌ها - فعاليت - دهيار - معاونت - آمار‌نامة - وضعيت - فناوري - كوشش‌تبار - تكميل -

نظر شما در مورد : سامانه نیروی انسانی دهیاری‌های کشور راه اندازی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها