مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 382 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 دی 1393 -ساعت : 23:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساخت پل داراب‌ رود در میان‌دورود با مساعدت داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی

مازند شورا: شهردار مرکز میان‌دورود از ساخت پل داراب رود در شهر سورک مرکز میان‌دورود خبر داد.

مازند شورا: عیسی ولی‌زاده امروز در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میان‌دورود با اشاره به وجود کمبودهای تاریخی در زیرساخت‎های شهر سورک از نتیجه بخش شدن رایزنی‎ها برای احداث پل بر روی رودخانه داراب رود در این شهر خبر داد.

وی خطرات موجود و تصادفات اتفاق افتاده از سال‏‌های گذشته تاکنون در ضلع جنوبی رودخانه داراب رود در محدوده شهر سورک را مورد اشاره قرار داد و افزود: برای آغاز ساخت این پل اعتبارات لازم از وزارت راه و شهرسازی دریافت شد.

شهردار شهر سورک مرکز شهرستان میان‌دورود میزان اعتبار اختصاص داده شده را بالغ بر 4 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد.

این مسئول به تلاش‎های انجام گرفته با همکاری شورای اسلامی شهر سورک برای تحقق این موضوع اشاره کرد و گفت: ساخت این پل نه تنها برای شهروندان شهر سورک ارزشمند است بلکه یکی از مشکلات شهرستان و حتی مسافران عبوری از استان مازندران را حل می‎کند.

ولی‌زاده افزود: اعتبار ساخت پل بر ضلع جنوبی رودخانه داراب رود با مساعدت داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به میان‌دورود تحقق یافت.

وی در پایان گفت: در حال حاضر اعتبار فوق به حساب اداره کل راه و شهرسازی مازندران واریز شده است و در حال انجام مناقصه برای انتخاب پیمانکار هستیم و عملیات ساخت آن تا قبل از عید آغاز می‌شود اما برای تکمیل آن به اعتبارات بیشتری نیاز داریم.

به گزارش  فارس رودخانه داراب رود در شهرستان میان‌دورود یک نقطه تلاقی با اتوبان سورک به نکا و استان گلستان دارد که نبود پل در محور جنوبی پل موجب باریک شدن اتوبان و بروز تصادفات شدید شده استلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عیسی ولی‌زاده - پل داراب‌ رود - میان‌دورود - -

نظر شما در مورد : ساخت پل داراب‌ رود در میان‌دورود با مساعدت داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها