سبقت بانوان هندبالیست مازندرانی از مردان درفصل جدید مسابقات لیگ برتر

تاریخ انتشار : شنبه 27 آبان 1396 - ساعت : 02:58

کد مطلب: 38202 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سبقت بانوان هندبالیست مازندرانی از مردان درفصل جدید مسابقات لیگ برتر

مازندشورا: ساری- ایرنا- فصل جدید مسابقات لیگ برتر هندبال مردان وزنان مازندران در حالی قرعه کشی شد که تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ زنان بیش از دو برابر تیم های شرکت کننده مردان بوده است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، فصل جدید دومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاههای مازندران در بخش مردان و زنان روز جمعه سوم آذر ماه آغاز می شود و در این فصل چهار تیم مردان و 9 تیم زنان شرکت دارند .
در مسابقات امسال لیگ هندبال شهدای مازندران در بخش مردان تیم های بیمه آسیا آمل ، هیات بهشهر ، هیات ساری و ایمن بتن نوشهر به صورت دوره ای با هم رقابت خواهند کرد.
همچنین در دومین دوره لیگ هندبال شهدای مازندران که با استقبال خوب بانوان مواجه شده ، 9 تیم در دو گروه در مراسم قرعه کشی شرکت کردند و حریفان خود را شناختند.
در گروه یک این مسابقات چهار تیم ، آینده سازان مامطیر، چلندر، هیات سرخرود و هیات بابلسر حضور دارند.
در گروه دوم این مسابقات نیز تیم های هیات قائمشهر، اسرام بابل، هیات آمل، ونوش و مصالح ساختمانی دیوج با هم رقابت خواهند کرد.
رییس هیات هندبال مازندران به خبرنگار ایرنا گفت که مسابقات لیگ امسال بر اساس آئین نامه های ابلاغی و تدوین شده فدراسیون برگزار می شود و مکان، ساعت، اسامی داوران و ناظران بازیها حداقل تا 48 ساعت قبل از هر بازی اعلام خواهد شد.
محمدحسین شکیبافر افزود که تاکید جدی امسال بر نظم و رعایت مقررات در طول برگزاری است تا بتوان از این مسابقات استعدادهای خوب هندبال استان شناسایی و در تیم های باشگاهی و ملی معرفی شوند.
وی یادآورشد که تیم قهرمان مسابقات بانوان و مردان استان به عنوان نماینده مازندران به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهد شد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

هندبال

ليگ برتر

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #مسابقات #مازندران #هندبال #مردان #خبرنگار #امسال #بانوان #استان #خواهند #رقابت #دارند #ایرنا #دومین #شهدای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سبقت بانوان هندبالیست مازندرانی از مردان درفصل جدید مسابقات لیگ برتر

*

*


X https://sport45.site/