مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 38207 -تاریخ انتشار : شنبه 27 آبان 1396 -ساعت : 01:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

فرماندار سوادکوه خواستار شد

خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

مازندشورا: فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه هلال‌احمر متولی ارسال کمک‌های به مناطق زلزله‌زده است خواستار خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده شد.

مازندشورا:عبدالجواد توحیدی‌مقدم در شهرستان سوادکوه با تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله غرب‌کشور، گفت: ستاد مدیریت بحران شهرستان سوادکوه برای کمک به مردم زلزله‌زده و جمع‌آوری، هدایت و ارسال محموله‌های کمک به زلزله‌زدگان برنامه‌ریزی‌ لازم را انجام داده است.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری، تمرکز، هدایت و ارسال کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده با محوریت فرمانداری و هلال‌احمر انجام‌ می‌شود و هلال‌احمر متولی ارسال کمک‌های به مناطق زلزله‌زده است، افزود: از ارسال موردی و شخصی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده خود‌داری شود تا شاهد مشکل مدیریت در مقصد نباشیم.

فرماندار سوادکوه به استقرار هلال‌احمر در مناطق مختلف این شهرستان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی اشاره و خاطر‌ نشان‌کرد: وجه‌نقد به عنوان اولویت کمک به زلزله‌زدگان مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: از شهرستان سوادکوه 400 تخته پتو، 500 باکس آب‌معدنی، 400 قوطی انواع کنسرو و سایر ملزومات تاکنون جمع‌آوری شد که ارسال می‌شود.

توحیدی‌مقدم، گفت: کالا‌های اهدایی نو باشد و پرداخت وجه‌نقد به جای اهدای کالا‌ها برای جلوگیری از استهلاک‌ در ارسال کالا‌ها مسیر شهرستان تا غرب‌کشور در اولویت قرار‌گیرد.

86015/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ارسال - مناطق - زلزله‌زده - کمک‌های - شهرستان - سوادکوه - مردمی - جمع‌آوری - هلال‌احمر - اولویت - کالا‌ها - زلزله‌زدگان - وجه‌نقد - مدیریت - موردی - توحیدی‌مقدم - فرماندار - غرب‌کشور - هدایت -

نظر شما در مورد : خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها