خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

تاریخ انتشار : شنبه 27 آبان 1396 - ساعت : 01:05

کد مطلب: 38207 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار سوادکوه خواستار شد

خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

مازندشورا: فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه هلال‌احمر متولی ارسال کمک‌های به مناطق زلزله‌زده است خواستار خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده شد.

مازندشورا:عبدالجواد توحیدی‌مقدم در شهرستان سوادکوه با تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله غرب‌کشور، گفت: ستاد مدیریت بحران شهرستان سوادکوه برای کمک به مردم زلزله‌زده و جمع‌آوری، هدایت و ارسال محموله‌های کمک به زلزله‌زدگان برنامه‌ریزی‌ لازم را انجام داده است.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری، تمرکز، هدایت و ارسال کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده با محوریت فرمانداری و هلال‌احمر انجام‌ می‌شود و هلال‌احمر متولی ارسال کمک‌های به مناطق زلزله‌زده است، افزود: از ارسال موردی و شخصی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده خود‌داری شود تا شاهد مشکل مدیریت در مقصد نباشیم.

فرماندار سوادکوه به استقرار هلال‌احمر در مناطق مختلف این شهرستان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی اشاره و خاطر‌ نشان‌کرد: وجه‌نقد به عنوان اولویت کمک به زلزله‌زدگان مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: از شهرستان سوادکوه 400 تخته پتو، 500 باکس آب‌معدنی، 400 قوطی انواع کنسرو و سایر ملزومات تاکنون جمع‌آوری شد که ارسال می‌شود.

توحیدی‌مقدم، گفت: کالا‌های اهدایی نو باشد و پرداخت وجه‌نقد به جای اهدای کالا‌ها برای جلوگیری از استهلاک‌ در ارسال کالا‌ها مسیر شهرستان تا غرب‌کشور در اولویت قرار‌گیرد.

86015/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #ارسال #مناطق #زلزله‌زده #کمک‌های #شهرستان #سوادکوه #مردمی #جمع‌آوری #هلال‌احمر #اولویت #کالا‌ها #زلزله‌زدگان #وجه‌نقد #مدیریت #موردی #توحیدی‌مقدم #فرماندار #غرب‌کشور #هدایت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خودداری از ارسال موردی کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده

*

*


X https://sport45.site/