مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3824 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون امور دهیاریها: دهیاران برنامه محور باشند

مازندشورا:

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: دهیاران باید برنامه محور باشند و براساس برنامه حرکت کنند تا بتوان برای رفع مشکلات گام برداشت.

به گزارش خبرگزاریها، محسن کوشش‌تبار سه‌شنبه‌شب در جمع دهیاران استان مازندران در استانداری مازندران افزود: حمایت از دهیاران در دستور کار ما است و با اصلاح قوانین و مقررات برای تثبیت شما در مدیریت روستایی تلاش می‌شود و نسبت به مدیریت منابع انسانی اهتمام ویژه داریم.

وی افزود: یقین بدانید در ۱۴ سال قبل شما تنها مدیر بودید و اکنون به‌عنوان مدیر ارشد و ضابط قضایی، مدیر بحران در روستاها هستید و این عملکرد را به جامعه قانون‌گذار اثبات‌شده است.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در حوزه استحفاظی وزارت کشور تلاش بر حمایت از دهیاران است و براساس زمان‌بندی انجام می‌شود.

کوشش تبار ادامه داد: تلاش ما بر شناسایی استعدادها و ظرفیت‌های موجود در حوزه روستایی است تا براساس آن برنامه‌ریزی در سطح منطقه‌ای و ملی داشته باشیم و در این راستا ما کمک‌کار دهیاران خواهیم بود.

وی با بیان اینکه دولت از سال 93 از لحاظ منابع مالی مشکلاتی داشته است یادآور شد: وزارت کشور یک‌بند را در بودجه کشور تعریف کرد تا دهیاران از آن بهره‌مند شوند و همه ماشین‌آلاتی که تقاضا شد با توجه به شاخص‌ها و دستورالعمل‌ها واگذار شد.

وی با اعلام اینکه ضوابط واگذاری پروژه‌ها و نحوه واگذاری ماشین‌آلات به دهیاری‌ها باید توسط دهیار بررسی شود، افزود: ماشین‌آلاتی تاکنون واگذار شد و دهیاران نیز باید براساس وظیفه عمل کرده و قوانین و مقررات را بشناسند.

کوشش تبار گفت: اعتماد ما در دولت منجر به تخصیص اعتبار شد و دهیاران نیز باید ضوابط را بدانند و برنامه محور باشند.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تعداد پروژه‌های عمرانی دهیاریها در سال قبل را 9 هزار طرح عنوان و تصریح کرد: اعتماد منجر به این اعتبار شده است.

این مسؤول با اشاره به قرار گرفتن رقم قابل توجه در امر حمل و نقل در بودجه کشور، گفت: بخشی هم در بودجه 95 سازمان در آیین‌نامه حمل و نقل قرار گرفته است تا شاهد بهتر شدن این بحث در حاشیه شهر تا شعاع 20 کیلومتری در مقوله بار و مسافر باشیم.


منبع : امور دهیاری های وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهیاران - دهیاری‌های - معاون - براساس - برنامه - بودجه - افزود - شهرداری‌ها - باشند - واگذار - ماشین‌آلاتی - اینکه - اعتماد - اعتبار - باشیم - واگذاری - ضوابط - مقررات - حمایت - مازندران - دهیاریها - قوانین - مدیریت - منابع - روستایی - وزارت -

نظر شما در مورد : معاون امور دهیاریها: دهیاران برنامه محور باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها