مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3827 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دهیار و شورای روستای نمونه کشور در زمینه منابع طبیعی و فضای سبز معرفی شدند

مازندشورا:

آیین تجلیل از نمونه های بخش منابع طبیعی، در دومین روز از هفته منابع طبیعی که با عنوان « منابع طبیعی، رسانه و فرهنگ سازی» نامگذاری شده، از سوي سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار و در آن دهیار و شوراي اسلامي روستايي نمونه كشور در اين زمينه نيز معرفي و از آنها تقدير شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، معرفی دهیار و شوراي اسلامي روستايي نمونه در زمینه منابع طبیعی و فضای سبز روستا به استناد بند 6 ماده یک تفام نامه همکاری مشترک سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری انجام می شود.

معاونت امور دهياري هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، پیش از این در نامه ای به دفاتر امور روستائی و شوراهاي استانداریها ضمن اعلام این موضوع از آنها خواست تا اسامی دهیاران و شوراهاي منتخب هر استان را به همراه مشخصات فعالیت آنها شامل گزارش مختصر از فعالیت در زمینه منابع طبیعی و فضای سبز، مساحت عرضه، مشارکت در طرحهای منابع طبیعی و توسعه فضای سبز و سایر موارد مرتبط را به این معاونت اعلام نمایند.

در نهايت با معرفي استانداري ها و تائيد اقدامات صورت گرفته از سوي ادارت كل منابع طبيعي استانها از مصطفی کمالی دهيار روستای تنگ رود شهرستان رودان از استان هرمزگان و جلال میر قیصری رئیس شورای اسلامی روستای فرک از توابع شهرستان کمیجان استان مرکزی به عنوان نمونه های ملی در عرصه منابع طبیعی تقدير به عمل آمد .

شايان ذكر است در آیین تجلیل از نمونه های بخش منابع طبیعی سال جاري از 21 نمونه ملی منابع طبیعی و آبخیزداری، 17 عضو دستگاه های نهضت سبز و دو تن از نمایندگان دستگاههای دولتی و 3 نفر از روسای ادارات آموزش و ترویج تقدیر به عمل آمد.


منبع : امور دهیاری های وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منابع - طبیعی - نمونه - دهياري - استان - دهیار - آبخیزداری - روستای - زمینه - شهرداري - معاونت - فعالیت - شهرستان - گزارش - اعلام - شوراهاي - شوراي - تجلیل - معرفی - شورای - عنوان - مراتع - معرفي - روستايي - اسلامي - تقدير -

نظر شما در مورد : دهیار و شورای روستای نمونه کشور در زمینه منابع طبیعی و فضای سبز معرفی شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها