مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3836 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 10:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سند آسیب شناسی شهرداری‌ها در حوزه ساماندهی صنایع و مشاغل شهری بررسی شد

مازندشورا:

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از بررسی سند آسیب شناسی شهرداری‌ها در حوزه ساماندهی صنایع و مشاغل شهری در جلسه کمیته فرعی کمیسیون خاص امور کلانشهر تهران و سایر کلانشهرهای دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور، علی نوذرپور با بیان خبر فوق گفت: در اولین جلسه برسی این سند که صبح شنبه 18 اردیبهشت ماه تشکیل شد، نخستین بند آن مشتمل بر تهیه و تدوین آئین نامه اجرایی بند 20 ماده 55 قانون شهرداری به تصویب رسید.

وی افزود: به موجب مصوبه این جلسه، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور موظف شد این آیین نامه را ظرف مدت چهار ماه تهیه و ارایه نماید تا به تصویب دولت برسد.

وی متذکر شد: 9 بند دیگر این سند در جلسات آتی مطرح و بررسی خواهد شد.

نوذرپور همچتین توضیح داد: تاکنون اسناد آسیب شناسی کلانشهرها در حوزه‌های ْآتش‌نشانی و امور ایمنی، فضای سبز شهری، پسماندهای شهری و حمل و نقل و ترافیک شهری که از سوی معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تهیه شد پس از تصویب کمیسیون خاص امور کلانشهر تهران و سایر کلانشهرها به تصویب هیات وزیران رسید و در قالب مصوبه هیات دولت به دستگاه‌ها ابلاغ شد.

وی در ادامه اظهار کرد: اسناد آسیب شناسی مدیریت شهری نیز در حوزه های میادین میوه و تره بار، ساماندهی صنایع و مشاغل شهری و حوزه فرهنگی - اجتماعی تهیه و برای سیر مراحل قانونی از سوی وزیر کشور به هیات دولت ارسال شده که در کمیته های فرعی و اصلی کمیسیون خاص امور کلانشهر تهران و سایر کلانشهرها بررسی خواهند شد.


منبع : امور شهرداری های وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - شهرداری ها - شناسی - تصویب - بررسی - دهیاری - تهران - کلانشهرها - ساماندهی - کلانشهر - کمیسیون - مشاغل - صنایع - اسناد - کمیته - شهرداری‌ها - نوذرپور - مصوبه -

نظر شما در مورد : سند آسیب شناسی شهرداری‌ها در حوزه ساماندهی صنایع و مشاغل شهری بررسی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها