با ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد می شود

تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آبان 1396 - ساعت : 21:04

کد مطلب: 38389 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار :

با ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد می شود

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با اشاره به اینکه ساخت 80 واحد مسکن مهر در فریدونکنار در حال اتمام است ، افزود : با ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد می شود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار تصریح نمود : در زمینه آزادسازی زمین های دولتی و تصرفی در دست مردم در حال دریافت احکام قضایی هستیم و با متصرفان و با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد می شود . داداشی یادآور شد : بدهکاری مردم در مسکن مهر شکوه به بانک زیاد بوده و احتمال اینکه زمین این مسکن در اختیار بانک قرار بگیرد فراوان است. دو پروژه 80 واحدی مهر جوانان و مهر یک در حال اتمام است و بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

محمد حسن داداشی با اشاره به آغاز پروژه کمربندی فریدونکنار اظهار کرد : کارهای اولیه و تاسیس کارگاه کمربندی فریدونکنار با توجه به عقد قرارداد به مبلغ 5/5 میلیارد تومان انجام گرفت . وی افزود : این کارگاه تحویل پیمانکار شد و تا آخر این هفته با رفع معضل چند معارض که کارهای حقوقی آن در حال انجام است با فعالیت های اولیه پی کنی و ایجاد دیوار صورت می گیرد .

رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با اشاره به اینکه از اوایل ماه بعدی آغاز پی کنی و ایجاد دیوار صورت می گیرد، خاطرنشان کرد : اختصاص ریالی پروژه یکی از دغدغه های ما است. داداشی با بیان اینکه احداث چهارراه روستایی در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد : احداث راه روستاهای منقارپی ، زاهدکلا ، اوکسر و بی نمد به زودی آغاز می شود و برای روستای شیرمحله بحث ایمن سازی و مرمت شانه در دستور کار قرار دارد که انشااله انجام خواهد شد . 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #فریدونکنار #اداره #شهرسازی #اینکه #داداشی #پروژه #ایجاد #کارگاه #دیوار #احداث #دستور #اولیه #کارهای #برخورد #سازهای #اشاره #کمربندی #تصریح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : با ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد می شود

*

*


X https://sport45.site/