روایت شیدایی عکاسان مازندرانی درنمایشگاه عکس آمل

تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آبان 1396 - ساعت : 04:41

کد مطلب: 38475 چاپ به اشتراگ گذاشتن

روایت شیدایی عکاسان مازندرانی درنمایشگاه عکس آمل

مازندشورا: ساری - ایرنا - نمایشگاه عکس روایت شیدایی با آثاری از 12 عکاس برتر مازندرانی در باره آئین های محرم دوشنبه شب در شهرستان آمل گشایش یافت.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این نمایشگاه 25 عکس منتخب عکاسان مازندرانی و تهرانی در محل نمایشگاه های دائمی دانش آموزی به نمایش گذاشته شده است.
مدیر اجرایی نمایشگاه عکس روایت شیدایی در حاشیه گشایش این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت که در مجموع 758 عکس از 87 عکاس از استان های مازندران ، تهران و خراسان رضوی به دبیرخانه آن واقع در شهرداری آمل ارسال شده بود که هیات داوران از میان آثار ارسالی ، 25 قطعه عکس را انتخاب کردند.
مجید نیکجو افزود : آثار ارائه شده در نخستین دوره این نمایشگاه که به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برگزار شده به رویدادها و آئین های ویژه ماه محرم در شهرستان آمل اختصاص داشته و هنرمندان عکاس با رویکرد مستند آثار خود را ارائه کردند.
وی با اعلام این که هر عکاس در مجموع مجاز به ارسال 10 قطعه عکس بود ، گفت که جوایز نقدی به نفرات برتر این دوره از نمایشگاه اهداء خواهد شد که شامل پنج میلیون ریال به نفر اول و به همراه تندیس ویژه نمایشگاه ، سه میلیون ریال به همراه لوح تقدیر به نفر دوم و 2 میلیون ریال به همراه لوح تقدیر به نفر سوم است .
او افزود : دو لوح تقدیر و جایزه یک میلیون ریالی نیز به دو عکس منتخب این نمایشگاه اهداء خواهد شد.
نمایشگاه عکس روایت شیدایی تا دوم آذر همه روزه از ساعت 16 تا 19 برای بازدید علاقه مندان برپاست و اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نیز عصر روز پایانی در سالن همایش های شهرداری آمل برگزار خواهد شد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

فرهنگي

نمايشگاه عكس

روايت شيدائي

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #نمایشگاه #میلیون #روایت #شهرداری #تقدیر #شیدایی #خبرنگار #همراه #ارائه #برگزار #اهداء #افزود #مازندران #مازندرانی #عکاسان #ایرنا #منتخب #مجموع #ارسال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : روایت شیدایی عکاسان مازندرانی درنمایشگاه عکس آمل

*

*


X https://sport45.site/