تاخیرچهارماهه درپرداخت حقوق کارکنان شرکتی شهرداری ساری

تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 آذر 1396 - ساعت : 00:00

کد مطلب: 38576 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تاخیرچهارماهه درپرداخت حقوق کارکنان شرکتی شهرداری ساری

مازندشورا: ساری-ایرنا- عضو شورای شهر ساری گفت: کارکنان شرکتی شهرداری ساری از حدود 4 ماه پیش تاکنون حقوق و مزایای خود را دریافت نکردند.

مازندشورا: به گزارش خبرنگارایرنا، اسفندیار عشوری عصرروز سه شنبه در نشست علنی شورای شهر ساری مرکز مازندران افزود : در حالی شهرداری ساری به دلیل کمبود اعتبار حقوق کارگران شرکتی را 4 ماه به تاخیر انداخته که در همین زمان بدهی 110 میلیاردریالی پیمانکاران در کمترین زمان پرداخت شد.
وی اضافه کرد : شهرداری باید بدهی کارگران شرکتی که درآمدی جز حقوق ماهانه ندارند را در زمان مقرر پرداخت کند تا زندگی روزمره این افراد بچرخد.
** انتقاد از شفاف نبودن عملکرد مالی شهرداری
این عضو شورای اسلامی شهر ساری از نبود شفافیت مالی در عملکرد شهرداری این شهر مرکز مازندران نیز انتقاد کرد و گفت که شهرداری به سوال اعضای شورا نیز پاسخگو نیست و این کار توهین به نمایندگان مردم است.
عشوری افزود : طبق قانون شهردار موظف است تا 10 روز پس از دریافت سوال اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در نشست علنی به این موارد پاسخ دهد که این کار تاکنون از سوی شهردار ساری انجام نگرفته است.
وی از رئیس شورای اسلامی شهر ساری خواست تا شهردار را موظف به پاسخگویی نسبت به برخی عملکرد مالی اش کند.
عشوری افزود : شهرداری ساری که مدعی درآمد 6 هزار میلیاردریالی در سال است، باید شفافیت مالی نیز داشته باشد و به طور کامل عملکرد مالی اش را در اختیار اعضای شورای اسلامی شهر قرار دهد.
شهر ساری 300 هزار نفر جمعیت دارد و طبق قانون 9 عضو شورای اسلامی شهر از سوی مردم انتخاب شدند.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
6982/1899

اجتماعي

شوراي شهر

حقوق كاركنان

عشوري


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #شهرداری #شورای #اسلامی #عملکرد #شرکتی #اعضای #افزود #عشوری #شهردار #قانون #شفافیت #میلیاردریالی #مازندران #کارگران #پرداخت #انتقاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تاخیرچهارماهه درپرداخت حقوق کارکنان شرکتی شهرداری ساری

*

*


X https://sport45.site/