تاکید بر نوسازی و مقاوم‌سازی ساختمان‌ها/ مرکز پژوهش‌های شورای شهر ساری راه‌ اندازی می‌شود

تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 آذر 1396 - ساعت : 09:40

کد مطلب: 38611 چاپ به اشتراگ گذاشتن

هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری برگزار شد

تاکید بر نوسازی و مقاوم‌سازی ساختمان‌ها/ مرکز پژوهش‌های شورای شهر ساری راه‌ اندازی می‌شود

اختصاصی مازندمجلس: هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری با موضوع طرح نامه‌ها، مصوبات کمیسیون‌ها و نظرات فرمانداری ظهر دیروز در صحن علنی ساختمان شورا برگزار شد.

اختصاصی مازندشورا: هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری با موضوع طرح نامه‌ها، مصوبات کمیسیون‌ها و نظرات فرمانداری ظهر دیروز در صحن علنی ساختمان شورا برگزار شد.

مسعود مدینه رئیس شورای شهر ساری، در آغاز به تبریک پیروزی جبهه مقاوت در سوریه و عراق و اشاره به زلزله مهیب کرمانشاه پرداخت و در همین راستا عنوان کرد: موضوع مقاوم سازی و نوسازی ساختمان ها باید جدی تر پیگیری شود.

وی با اشاره به کمک های نقدی و غیرنقدی مازندرانی ها به مناطق زلزله زده افزود: ۵۰ محموله از سوی شهرداری، شورای شهر و سرا های تداوم، آماده ارسال به مناطق زلزله‌زده می باشد. همچنین بازسازی چهار روستا توسط سپاه کربلا ساری صورت می‌گیرد.

در ادامه جلسه اسفندیارعشوری با اشاره عدم حضور شهردار در جلسات شورا عنوان کرد: عدم حضور شهردار در شورا و همچنین عدم پاسخگویی به سوالات، بی احترامی به آن 8نفری است که به ایشان رای دادند. وی ادامه داد: شهرداری باید اسناد و صورتحساب های مالی خود را ارائه دهد.

 

در این میان فرامرز نقیبی با اشاره به برخی تخلفات عنوان کرد: معاونان شهردار که ۲ برابر کارکنان حقوق دریافت می‌کنند باید در جلسات شورا حضور یافته و به سوالات پاسخ دهند.

علی اکبر زلیکانی، نائب رئیس شورای شهر ساری با اشاره به عملکرد سازمان نظام مهندسی گفت: سازمان نظام مهندسی نتوانسته به وظایف قانونی خود عمل کند. وی ادامه داد: مهندس عشوری عضو شوراست و دغدغه دارد و مجموعه شهرداری ساری نباید از کنار این سوالات بگذرد. سعی نکنید مانند دانش‌آموز تنبل، سمبل شده و پاسخ مناسبی ارائه نشود.

در بخشهایی از جلسه کوروش یوسفی نیز ضمن تقدیر از کمک های مازندرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه، عملکرد سرا های تداوم و معاونت فرهنگی شهرداری را مورد ستایش قرار داد.

در پایان این جلسه در خصوص طرح راه اندازی مرکز پژوهش‌های شورای شهر ساری بحث و تبادل نظر شد و در نهایت اعضا به این طرح رای موافق دادند.

 

 

 


برچسب ها : #هشتمین-جلسه-شورای-اسلامی-شهر-ساری-برگزار-شد-تاکید-بر-نوسازی-و-مقاوم‌سازی-ساختمان‌ها/-مرکز-پژوهش‌های-شورای-شهر-ساری-راه‌-اندازی-می‌شود #ساری #شورای شهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تاکید بر نوسازی و مقاوم‌سازی ساختمان‌ها/ مرکز پژوهش‌های شورای شهر ساری راه‌ اندازی می‌شود

*

*


X https://sport45.site/