بازديد مدیر کل راه و شهرسازی استان از شرق مازندران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 آذر 1396 - ساعت : 20:22

کد مطلب: 38638 چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور رفع موانع اجرايي صورت پذيرفت

بازديد مدیر کل راه و شهرسازی استان از شرق مازندران

مازندشورا: مدیر کل راه وشهرسازی استان مازندران به منظور رفع موانع اجرايی از پروژه های مهم راهسازی شرق مازندران ، پروژه های حوزه فنی و اجرایی و ساختمانهای دولتی و همچنین مسکن مهر �بازديد و دستوراتی را در خصوص تسريع در عمليات اجرايی آنان ابلاغ نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس عبداله بهادری در اين بازديد ضمن اعلام رضايت نسبی از اجراي عمليات اجرايی پروژه های راهسازی مازندران عنوان كرد : يكي از راهكارهای برون رفت از محروميت و حركت به سوی توسعه پايدار ، ايجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده كه الحمدا... در دولتهای قبلی و دولت يازدهم عنايت ويژه ای به اين مهم شده است.

وی ضمن اشاره به محور بهشهر _ زاغمرز اظهار داشت : قطعه 5 محور بهشهر _ زاغمرز بطول 8 کیلومتر بوده که عملیات اجرایی تعریض آن در دست اجراء می باشد . همچنین تعریض محور حسین آباد _ طوسکلا نیز در حال انجام می باشد .

مهندس بهادری اظهار داشت : با توجه به اينكه محورهای ارتباطی شرق استان در مسير تردد زائرين امام رضا (ع) قرار داشته و همچنين وجود مراكز صنعتی  و بندر امير آباد ضروری است كه توسعه و تعريض آن در اولويت كاری قرار گيرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در سفری یکروزه به شرق استان به همراه فرماندار بهشهر از مسکن مهر شهرک امام خمینی ره شهرستان بهشهر و از روند اجرایی احداث بیمارستان 220 تخته خوابی امام خمینی ره این شهرستان و تشکیل جلسه با پیمانکار پروژه فوق که با پیشرفت 80 درصدی بازدید بعمل آوردند.

گفتنی است : در این بازدید مهندس ییلاقی مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل ، رئیس اداره راه وشهرسازی گلوگاه و برخی از مسولین شهرستانی حضور داشتند . 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #استان #مازندران #بهشهر #توسعه #مهندس #اداره #شهرسازی #اجرایی #تعریض #خمینی #اظهار #پروژه #بهادری #بازديد #زاغمرز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازديد مدیر کل راه و شهرسازی استان از شرق مازندران

*

*