مراقب رسوب‌های داعش در منطقه باشیم

تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 آذر 1396 - ساعت : 14:15

کد مطلب: 38658 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس:

مراقب رسوب‌های داعش در منطقه باشیم

مازندشورا: نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: مراقب رسوب‌های داعش در منطقه باشیم.

مازندشورا:عبدالله رضیان امروز در شهرستان سوادکوه با اشاره به پایان «داعش»،اظهار‌کرد: همه می‌دانند که داعش زاییده استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی، عربستان‌سعودی و کشورهای هم‌پیمان عربستان‌سعودی است.

وی با اشاره به اینکه داعش برای مقابله با جریان اسلام انقلابی و برای ایجاد مانع در نفوذ شیعه در منطقه وارد فضای جغرافیایی فعالیت خود شد، افزود: برنامه‌ریزی داعش و سازندگان آن بود که این گروه تروریستی سال‌های زیادی به عنوان ابزار استکبار جهانی در منطقه برای مقابله با جمهوری اسلامی و حمایت از حامیان استکبار حضور داشته باشند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همت‌بلند ملت ایران، سوریه و عراق و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهان با درایت نظامی به‌ویژه سپاه قدس به فرماندهی  سردار سلیمانی توطئه بسیار بزرگ داعش در منطقه با شکست مواجه‌شد، خاطرنشان کرد: حضور داعش در منطقه خسارات زیادی را وارد کرد و رفتار آنان با نام دین اسلام و کشتار‌ انسان‌‌های بی‌گناه و خسارت‌های گسترده به زیر‌ساخت‌ها را به همراه داشت.

رضیان با اشاره به اینکه خدا خواست داعش با شکست مواجه شود، گفت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، باید هوشمند باشیم و ریشه گروه داعش هنوز کاملا کنده نشده است و مراقب رسوب‌های آنان باشیم.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #منطقه #سوادکوه #اسلامی #اشاره #اینکه #باشیم #استکبار #زیادی #اسلام #قائم‌شهر #درایت #انقلاب #مقابله #مراقب #رسوب‌های #نماینده #جهانی #عربستان‌سعودی #رضیان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مراقب رسوب‌های داعش در منطقه باشیم

*

*


X https://sport45.site/