پیام رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان برای جامعه مهندسی کشور

تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 آذر 1396 - ساعت : 10:07

کد مطلب: 38696 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان برای جامعه مهندسی کشور

مازندشورا: فرج اله رجبی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان با انتشار پیامی از افرادی که با اظهارنظرهایشان در مقام دفاع از سازمان نظام مهندسی ساختمان برآمدندقدردانی کرد.

مازندشورا:به گزارش «صما» به نقل از روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور متن پیام بشرح ذیل است:

بسمه تعالي

خداوند بزرگ را شاكرم كه در كنار همه سختي ها و مشكلات بيشماري كه درراه اداي دين به ملت شريف ايران در حوزه مهندسي ساختمان وجود دارد باز هم باتواني مضاعف و اميد به آينده اي بهتر براي چهارصد هزار مهندس عضو اين سازمان ،استوارتر از گذشته مسير اعتلاي مهندسي در كشور را طي مي كنيم و هدف را آرماني تراز هميشه انتخاب كرده ايم. فرداي اين ظرفيت عظيم علمي براي كشور، ساخت ساختمانهايي است كه بيانگر توان مهندسان اين كشور است و به ميراثي ماندگار براي نسل هايبعدي تبديل خواهد شد .

اگر امروز شاهد كم لطفي ها و نامهرباني هايي بوده و هستيم بايد بدانيماين موضوعات نه تنها ما را دلسرد نميكند بلكه اراده اي محكم تر ازگذشته در مابوجود خواهد آورد تا در نهايت جامعه مهندسي كشور مقهور بازي سياسي ديگران نشود.

از همه همکاران ،دوستان و بزرگاني كه پس از اين اظهار نظر ها در مقامدفاع ازاين سازمان برآمدند صميمانه سپاسگزارم و عزم راسخ خود و شورای مرکزیرا براي حضوري موثرتر و پوياتر در صحنه توسعه پايدار كشور اعلام ميكنم و نويدروزهايي درخشان تر و بهتر را به مهندسان ايران عزيز كه فرزندان اين سرزمينند خواهمداد .

فرج الله رجبي

رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان

یکم آذر 1396


منبع : صما

برچسب ها : #مهندسي #مهندسی #ساختمان #مهندسان #شورای #جامعه #ايران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیام رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان برای جامعه مهندسی کشور

*

*