تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 آذر 1396 - ساعت : 18:51

کد مطلب: 38740 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر آموزش و پرورش بهشهر خبر داد:

فعالیت ۳ مدرسه تک دانش آموز در بهشهر

مازندشورا: بهشهر- مدیرآموزش و پرورش بهشهر از وجود سه مدرسه با یک معلم و یک دانش آموز خبر داد و گفت: تلاش برای علم آموزی حتی در دورترین روستاها به فراموشی سپرده نشده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، قربانعلی اصغری، چهارشنبه شب در جلسه روسای کانون های بازنشستگان فرهنگیان آموزش و پرورش مازندران افزود: ارائه آموزش به همه دانش آموز در هر نقطه ای از این شهرستان مهمترین وظایفی است که برعهده داریم.

وی اظهار کرد: بهشهر با ۱۶۸ هزارنفر جمعیت، دارای ۲۵ هزارنفر جمعیت دانش آموزی در ۱۸۹ مدرسه است و در روستای کلا یک دانش آموز، یک مدرسه و یک معلم داریم، روستای کلا، پارم و روستای سفیدچاه از جمله روستاهایی هستند که دارای یک دانش آموز، یک مدرسه و یک معلم است.

مدیرآموزش و پرورش بهشهر گفت: این شهرستان اکنون دارای ۲۰۰۹ همکار بازنشسته و ۱۹۰۰ نفر همکار شاغل است و در دولت تدبیر و امید، ۱۹ مکان را شروع به کار یا ادامه کار داریم که کانون فرهنگی، مرکز آموزشی و رفاهی، آزمایشگاه نانو و.. از این موارد است.

وی گفت: در سال گذشته در کنکور یکی از شاخص های مهم ما این بود که ۵۳ نفر رتبه زیر دو هزار که از این بین ۴ نفر رتبه زیر ۱۰۰ داشتند و یک نفر از این عزیزان نابینا بوده است.

مدیرآموزش و پرورش بهشهر گفت: در بحث سوادآموزی، ۹۸.۵ درصدافراد این شهرستان و در گروه سنی ۱۰ تا ۴۵ سال، باسواد هستند.

اصغری افزود: ۱۴۶مدرسه ما هوشمند هستند و برخی از مدارس اگرچه هوشمند کامل نیستند اما تلاش شد تا حداقل یک کلاس درس هوشمند باشد.

وی گفت: در حوزه پرورشی و ورزشی، زیرساخت های خوبی در هندبال و کشتی داریم و تیم های استانی و کشوری در رشته های مختلف اعزام داشتیم.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #بهشهر #داریم #مدرسه #پرورش #دارای #هوشمند #روستای #شهرستان #آموزش #همکار #اصغری #مدیرآموزش #افزود #هزارنفر #جمعیت #کانون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فعالیت ۳ مدرسه تک دانش آموز در بهشهر

*

*


X https://sport45.site/