مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3878 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 13:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو اصولگرای شورا خواستار شد؛

شهرداری در مورد حقوق و سلامت اداری مدیران گزارش دهد

مازندشورا: شاكری از شهرداری تهران درخواست كرد درباره موضوع فیش های حقوقی و سلامت مالی و اقتصادی مدیران شهری در سازمان ها، شركت ها و مناطق گزارشی به شورا ارائه كند.

مازندشورا:

شهرداری در مورد حقوق و سلامت اداری مدیران گزارش دهد بلدیه | رییس كمیته فرهنگی شورای شهر تهران از شهرداری تهران درخواست كرد درباره موضوع فیش های حقوقی و سلامت مالی و اقتصادی مدیران شهری در سازمان ها، شركت ها و مناطق گزارشی به شورا ارائه كند.به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی شاكری در تذكر پیش از دستور خود در جریان جلسه غیرعلنی روز یكشنبه، ضمن تشكر از دولت بابت پیگیری مساله فیش های حقوقی، تاكید كرد: در عین حال اگر رسانه ها به سراغ خانه ها، ‌ خودروها و تفریحات غیرمتعارف برخی مسئولان بروند، خواهیم دید كه موارد بسیار دیگری در این حوزه قابل پیگیری است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خطاب به قوای سه گانه در سال ۱۳۹۰، خاطرنشان كرد: ایشان به مسئولان قوای سه گانه توصیه كردند که شما برای خدا این چهار سال را وقف کنید - مثل این که انسان مالی را، زمینی را، خانه یی را وقف می کند - و بگویید برای زندگی و آینده ی خودمان نمی خواهیم از این چهار سال و از این موقعیت استفاده کنیم. شهرداری و شورای شهر تهران نیز به نوعی می تواند مخاطب این توصیه باشد.

به گزارش بلدیه شاكری از شهرداری تهران درخواست كرد درباره موضوع فیش های حقوقی و سلامت مالی و اقتصادی مدیران شهری در سازمان ها، شركت ها و مناطق گزارشی به شورا ارائه كند.

وی همچنین در واكنش به اعتراض اسماعیل دوستی درباره پرداختن به موضوع فیش های حقوقی غیرمتعارف و توطئه خواندن افشای فیش ها، گفت: مجلس، دولت، قوه قضاییه و مجمع تشخیص مصلحت نظام همگی به دنبال كشف حقیقت هستند و قانون كشور حكم می كند كه مشخص شود ثروت های هنگفت از كجا آمده است. شما هم نترسید از اینكه مردم نیز در این قضیه که به نوعی هجوم به ارزشهاست ورود و نظارت كنند.

شاكری با تاكید بر اینكه قطعا مقصود و منظور هر كسی كه اعتراض می كند، ‌ زیر سوال بردن همه چیز نیست، در عین حال گفت: مردم باید در جریان مسئولانی كه حقوق ها و خودروها و تفریحات غیرمتعارف و آن چنانی دارند قرار بگیرند و بدانند در كجا زندگی می كنند.

رییس كمیته فرهنگی شورای شهر تهران در ادامه اظهار كرد: آیت الله سیستانی در یكی از دیدارها تذكری داده بوده و گفته بودند خجالت می كشم از روحانیونی كه از خانه های اشرافی خارج می شوند. همه ما باید به این مسائل توجه كنیم. اصولگرا و اصلاح طلب نیز فرقی نمی كند. ننگ بر هر کسی که بخواهد از ارزش ها عبور کند و به انقلاب ضربه بزند.

وی در بخش دیگر سخنانش به پدیده ولنگاری فرهنگی اشاره كرد و گفت: اصلاح این ولنگاری نیازمند فعال كردن بخش های فرهنگی است. به عنوان مثال اگر از بستر داستان های خوب به فیلمنامه های اقتباسی برسیم، سیمای جمهوری اسلامی حتما می تواند یك تحول جدی در این حوزه ایجاد كند.

شاكری ضمن تقدیر از برنامه های ارزشی شبكه افق سیما كه با هدف روشنگری برای مردم تولید و پخش می شود، گفت: اخیرا برنامه ای از این شبكه پخش شد كه بشرستیزی مشمئزكننده امریكا را به تصویر كشید و به موضوع استفاده از اورانیوم ضعیف شده به عنوان یك ماده سرطان زای خونی را در فلوجه پرداخت كه كودكان، ‌ سالمندان و اقشار مختلف را هدف گرفته است. ما باید این موارد را بر سر دست بگیریم تا برای مردم روشنگری شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - موضوع - شاكری - شهرداری - فرهنگی - حقوقی - مدیران - سلامت - درباره - شورای شهر تهران - غیرمتعارف - شورای - تواند - استفاده - زندگی - اشاره - توصیه - اینكه - عنوان - روشنگری - موارد - ولنگاری - برنامه - اصلاح - اعتراض - پیگیری - اقتصادی - مناطق - درخواست - كمیته - گزارش - بلدیه - گزارشی - ارائه - تفریحات - مسئولان - خودروها - تاكید - جریان - خواهیم -

نظر شما در مورد : شهرداری در مورد حقوق و سلامت اداری مدیران گزارش دهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها