مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3884 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 14:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در جلسه شورای شهر عنوان شد؛

اول مشخص شدن بدهی شهرداری بعد فروش شهروند

مازندشورا: ابتدا می بایست میزان بدهی های شهرداری مشخص شود و بعد در خصوص این واگذاری ها تصمیم گیری شود.

مازندشورا:

بلدیه | بر اساس طرح دوفوریتی که در جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران توسط رییس کمیسیون شهرسازی و معماری ارائه شد، شهرداری تهران مکلف است ظرف مدت یک ماه لیست بدهی های خود به اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله  پیمانکاران ، بانک ها و سایر نهادها و سازمان ها را به شورای شهر تهران ارائه کند.

سالاری ضمن مخالفت با واگذاری شتابزده نمایشگاه شهر آفتاب و فروشگاه های شهروند به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا بانک شهر اظهارداشت:ابتدا می بایست میزان بدهی های شهرداری مشخص شود و بعد در خصوص این واگذاری ها تصمیم گیری شود.

رییس کمیسیون شهرسازی ومعماری شورای شهر تهران افزود: نمایشگاه شهرآفتاب و فروشگاه های شهروند از جمله محل های ایجاد درآمدهای پایدار برای شهر تهران می باشند که باید برای شهرداری تهران حفظ شوند.

میزان بدهی شهرداری تهران علی الخصوص بدهی به پیمانکاران یکی از موضوعاتی است که موجب نگرانی اعضای شورای شهر شده است و سرگردانی پیمانکاران را در پی داشته است در همین راستا و بعد از ارائه طرح مذکور اعضای شورای شهر با یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لیست بدهی ها موافقت کردند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شهرداری - شورای - ارائه - پیمانکاران - شورای شهر تهران - شهروند - فروشگاه - اعضای - نمایشگاه - میزان - حقیقی - کمیسیون - شهرسازی - اشخاص - حقوقی - واگذاری -

نظر شما در مورد : اول مشخص شدن بدهی شهرداری بعد فروش شهروند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها