حضور 2 نماینده تئاتر مازندران در همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

تاریخ انتشار : شنبه 04 آذر 1396 - ساعت : 09:59

کد مطلب: 38882 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران خبر داد

حضور 2 نماینده تئاتر مازندران در همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

مازندشورا: رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران از حضور 2 نماینده تئاتر مازندران در همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، میثم زندی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دومین همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها از 5 تا 8 آذرماه امسال در تهران برگزار می‌شود، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، علاوه بر رؤسای انجمن‌ هنرهای نمایشی استان‌ها، کارگردان‌‌ها و نویسندگان بومی منتخب نیز در این همایش حضور خواهند داشت.

وی افزود: برگزاری نشست تخصصی و آموزشی نیز با موضوع حضور و معرفی آثار نمایشی در عرصه بین‌الملل توسط چند تن از مدرسان مطرح و شناخته شده این حوزه برای هنرمندان حاضر و نشست رؤسای انجمن‌های هنرهای نمایشی سراسر کشور با حضور «ارمغان بهداروند» مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور، تماشای نمایش‌های روی صحنه در تهران از جمله برنامه‌های جانبی در نظر گرفته شده برای حاضران در این همایش است.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران تصریح کرد: نمایندگان تئاتر مازندران حاضر در همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها از  به ترتیب، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران، کارگردان نمایش «بر پدر هر چی دروغگو لعنت» از نوشهر (برگزیده نخست جشنواره) و کارگردان و نویسنده نمایش «سوپ بوقلمون» از بابلسر (برگزیده دوم جشنواره) هستند.

وی با تأکید بر اینکه انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران برای هر دو نماینده حاضر در این مرحله از جشنواره تئاتر فجر، آرزوی توفیق و سربلندی دارد، گفت: امیدواریم نمایندگان مازندران با درخشش خود، مقام‌های قابل توجهی را کسب کنند و فصل نوین و پویایی در تئاتر استان رقم بخورد.

86019/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #نمایشی #تئاتر #مازندران #هنرهای #همایش #انجمن #برگزیده #استان‌ها #جشنواره‌های #جشنواره #استان #نمایش #نمایندگان #کارگردان #گرفته #نماینده #نوشهر #اینکه #تهران #رؤسای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حضور 2 نماینده تئاتر مازندران در همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

*

*


X https://sport45.site/