مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3893 -تاریخ انتشار : دوشنبه 07 تیر 1395 -ساعت : 20:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عصر امروز انجام شد؛

حضور وزیر راه و شهرسازی در منزل شهید دادمان/ یاد رحمان و علی دادمان همواره در ذهن‌ها خواهد ماند

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی عصر امروز همراه جمعی از معاونان خود برای عرض تسلیت به خانواده شهید دادمان به خاطر درگذشت علی دادمان فرزند برومند این خانواده به منزل شهید دادمان رفت.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، عباس آخوندی در منزل شهید رحمان دادمان وزیر راه و ترابری دولت اصلاحات ضمن عرض تسلیت به خانواده دادمان بخاطر درگذشت علی دادمان، یاد پدر آن مرحوم را نیز گرامی و اظهار داشت: خداوند شهید رحمان دادمان را رحمت کند، وی برای ما که در دانشکده فنی دانشگاه تهران تحصیل کرده‌ایم الگو بود.

وی افزود: رحمان مردی جسور و از خود گذشته بود و تمام کسانی که هم‌دوره رحمان بودند، خاطرات خوبی از جسارت‌های او در تظاهرات و مبارزات دانشجویی دارند.

وزیر راه و شهرسازی با ابراز هم‌دردی با همسر شهید دادمان و با تاکید بر این که یاد رحمان و علی دادمان همواره در ذهن‌ها خواهد ماند، گفت: «رحمان برای دانشجویان فنی الگو بود» و در ادامه خاطرنشان کرد: به یاد دارم اولین بار علی را در تظاهرات آبان ماه سال ۵۶ بعد از آمدن جیمی کارتر رییس جمهوری وقت امریکا به ایران دیدم که رحمان هدایت تظاهرات دانشگاه فنی را بر عهده داشت.  

آخوندی گفت: خداوند هر دو عزیز از دست رفته را قرین رحمت خود قرار دهد.

داود کشاورزیان، محسن پورسیدآقایی، محمدجعفر علیزادهٰ، فرهاد پرورش و سید حسین میرشفیع وزیر راه و شهرسازی را همراهی کردند.  

گفتنی است، علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان امروز هفتم تیرماه مصادف با ۲۱ ماه رمضان همزمان با سالروز شهادت امیرالمومنین علی (ع) در بیمارستان خاتم الانبیا پس از تحمل نوع نادری از سرطان دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار شهدا رفت.   

مراسم تشییع پیکر مرحوم سه‌شنبه هشتم تیرماه مصادف با ۲۲ رمضان راس ساعت ۹:۰۰ از حسینیه شاه حسینی واقع در خیابان شهید باهنر، خیابان منظریه یک به سمت امام زاده علی‌اکبر چیذر برگزار می‌شود.

همچنین مراسم سوم آن مرحوم پنج‌شنبه ۱۰ تیر مصادف با ۲۵ رمضان از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ در مسجد الرسول واقع در میدان شهید تهرانی مقدم (کاج) واقع در سعادت‌آباد و مراسم هفتم نیز روز یکشنبه ۱۳ تیر برابر با ۲۸ رمضان از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دادمان - رحمان - رمضان - مراسم - مصادف - تظاهرات - مرحوم - شهرسازی - میدان - برگزار - خیابان - دانشگاه - ذهن‌ها - خداوند - امروز - تیرماه -

مطالب مرتبط با : حضور وزیر راه و شهرسازی در منزل شهید دادمان/ یاد رحمان و علی دادمان همواره در ذهن‌ها خواهد ماند
نظر شما در مورد : حضور وزیر راه و شهرسازی در منزل شهید دادمان/ یاد رحمان و علی دادمان همواره در ذهن‌ها خواهد ماند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها