تاریخ انتشار : شنبه 04 آذر 1396 - ساعت : 16:59

کد مطلب: 38959 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نخستین جشنواره عکس « روایت شیدایی» در آمل برگزار شد

مازندشورا: آمل- آیین اختتامیه نخستین جشنواره سوگواره عکس روایت شیدایی در آمل برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل عصر شنبه، در اختتامیه نخستین جشنواره سوگواره عکس روایت شیدایی که با همت شورای اسلامی و شهرداری آمل برگزار شد اظهار کرد: با همت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل این مهم انجام شد که از این پس اتفاقات بیشتری رخ می‌دهد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه این رویداد نخستین گام از اجرای رویدادهای فرهنگی شهرداری آمل است، افزود: علاقه‌مند هستیم تا با همکاری ادارات فرهنگی این رویدادها را اجرا کنیم و شهردار نیز باید مجری اتفاقات فرهنگی باشد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه احترام به اثر خلق شده، مهم‌ترین خواست هنرمند است، ادامه داد: پس از خلق اثر، هنرمند انتظار توجه و احترام به این هنر را دارد.

محمدی گفت: اگر فرهنگی ایجاد شود که به جامعه هنری احترام گذاشته شود برای هنرمند کفایت می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، میزان استقبال از این جشنواره با توجه به قوانین مسابقه ۷۵۸ اثر از میان ۸۷ عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که ۲۵ عکس از ۱۲ عکاس به بخش جشنواره عکس روایت شیدایی راه یافتند و این ۱٢ عکاس توسط شورای اسلامی و شهرداری آمل تجلیل شدند.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #شورای #جشنواره #فرهنگی #شهرداری #نخستین #احترام #روایت #شیدایی #هنرمند #اینکه #محمدی #برگزار #گزارش #خبرنگار #اتفاقات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نخستین جشنواره عکس « روایت شیدایی» در آمل برگزار شد

*

*


X https://sport45.site/