50 شکارچی متخلف درآمل دستگیر شدند

تاریخ انتشار : یکشنبه 05 آذر 1396 - ساعت : 12:58

کد مطلب: 39001 چاپ به اشتراگ گذاشتن

50 شکارچی متخلف درآمل دستگیر شدند

مازندشورا: ساری- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست آمل گفت که در 2 ماه گذشته حدود 50 شکارچی متخلف به خاطر شکار در مناطق ممنوع و کار گذاشتن تله های هوایی برای شکار پرندگان مهاجر شناسایی و دستگیر شدند.

مازندشورا: بهمن صادق نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در این مدت حدود 50 قبضه سلاح کشف و ضبط شده که حدود 20 قبضه غیرمجاز و قاچاق بوده و بقیه نیز سلاح های مجاز شکاری بوده است.
وی گفت که چندین دام هوایی نیز در شالیزارهای بخش دابودشت توسط برخی افراد بومی منطقه و شکارچیان متخلف برچیده و حدود 20 قطعه پرنده مهاجر زمستان گذران که گرفتار در دام هوایی شده بودند، پس مداوا و رها سازی شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل افزود که برای شکارچیان متخلف پرونده های جداگانه تشکیل و برای بررسی و اعمال احکام تحویل دادگستری شهرستان شد.
صادق نژاد گفت که شکار برخی گونه های حفاظت شده و در خطر انقراض جنگلی و نیز کوهستان ممنوع بوده و حضور افراد به بهانه شکار در این مناطق جرم محسوب و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.
وی با بیان اینکه محیط زیست و حفظ و حراست از آن وظیفه های همه مردم و متعلق به آینده گان است، از آنان خواست با مشاهده هرنوع تخلف دراین زمینه مراتب را به این اداره اطلاع دهند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

اجتماعي

شكار غيرمجاز

دستگيري

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #متخلف #اداره #حفاظت #شکارچیان #هوایی #خبرنگار #افزود #افراد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 50 شکارچی متخلف درآمل دستگیر شدند

*

*


X https://sport45.site/