کشف 2200 عدد انواع قرص‌های مخدر در آمل

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آذر 1396 - ساعت : 08:24

کد مطلب: 39154 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی آمل خبر داد

کشف 2200 عدد انواع قرص‌های مخدر در آمل

مازندشورا: فرمانده انتظامي آمل با اعلام کشف انواع قرص، داروهای مخدر قاچاق و روان‎گردان در این شهرستان، گفت: تعداد 2 هزار و 200 عدد انواع قرص‌های مخدر و 70 شیشه شربت مخدر از عامل تهيه و توزيع قرص و داروهای مخدر کشف و ضبط شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستا نساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، ولی‌الله گنجیان‌مقدم، اظهار کرد: انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق به همراه مواد روان‌گردان در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی افزود: داروهای مخدر عامل مخاطره‌آمیز برای بهداشت و سلامت جامعه بوده و به همراه خود ریشه اخلاق را در جامعه می‌خشکاند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اعلام اینکه تزلزل خانواده‌ها، نگرانی و ناامنی شهروندان از عواقب تنزل امنیت انسانی است، تصریح کرد: مقابله با پدیده شوم مواد مخدر همکاری و تعامل همه اقشار جامعه با نیروی انتظامی را می‌طلبد البته برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خانواده‎ها امر آگاه‌سازی از عوارض مصرف مواد مخدر را در پیش گیرند هر چند با شناسایی عاملان افیونی گزارش لازم را در سریعترین زمان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

این مسؤول با اشاره به اینکه در جهت مبارزه با سوداگران مرگ مأموران انتظامی در اقدامی اطلاعاتی، از فعالیت یکی از عاملان تهیه و توزیع قرص و داروهای مخدر در این شهرستان اطلاع یافتند، خاطرنشان کرد: مأموران کلانتری 13 با هماهنگی مرجع قضائی و شناسایی منطقه متهم را شناسایی کرده و در عملیاتی ضربتی در دام قانون گرفتار کردند.

گنجیان با تأکید بر اینکه عوامل پلیس در بازرسی از محل فعالیت متهم 2 هزار و 200 عدد انواع قرص‌های مخدر و 70 شیشه شربت مخدر را کشف کردند، بیان کرد: این مواد به طرز ماهرانه در مغازه جاساز شده بود.

وی با اعلام اینکه متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: هم‌اکنون این موضوه در دست بررسی از سوی دستگاه قضائی است.

86012/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #انتظامی #اعلام #قضائی #شهرستان #شناسایی #جامعه #انواع #داروهای #مأموران #فعالیت #عاملان #مقابله #فرمانده #گزارش #همراه #قرص‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف 2200 عدد انواع قرص‌های مخدر در آمل

*

*


X https://sport45.site/