تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آذر 1396 - ساعت : 20:28

کد مطلب: 39254 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سفیر کره جنوبی در تهران:

زمینه همکاری بیشتر ایران با کره جنوبی فراهم شود

مازندشورا: بابلسر- سفیر کره جنوبی در تهران با اشاره به فاصله فرهنگی بسیار زیاد با ایران، شرایط دوستی را بسیار سخت برشمرد و خواستار فراهم شدن زمینه بیشتر همکاری بین دو کشور شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، کیم سونگ هو، شامگاه سه‌شنبه در نشست با مدیران دستگاه‌های اجرایی و فعالان اقتصادی در سالن اجتماعات میزبان بابلسر با تشکر از حضور همه فعالان اقتصادی در این نشست و از رئیس اتاق بازرگانی و معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران، افزود: وظیفه سفیر این است که روابط دوستانه بین دو کشور ایجاد کند و ما هم این کار را انجام می‌دهیم.

سفیر کره جنوبی در تهران با بیان اینکه شرایط دوستی دو کشور بسیار مهم است، گفت: اگر دو کشور زبان، فرهنگ و کار مشترک داشته باشند، می‌توانند همکاری بیشتری با هم داشته باشند.

سونگ هو با اعلام اینکه کشور ایران با کشور کره فاصله زیادی از نظر فرهنگی دارند،  اظهار کرد: فرهنگ جوانان ایران با فرهنگ جوانان کره با هم متفاوت است و چون بین دو کشور هیچ مذهب مشترکی وجود ندارد، شرایط دوست شدن هم وجود ندارد.

وی تصریح کرد: اگر شرایطی فراهم شود که دو کشور همکاری نزدیک‌تری داشته باشند، به‌عنوان سفیر می‌توانم آسان‌تر بین دو کشور روابط برقرار کنم.

سفیر کره جنوبی در تهران گفت: با تلاش بیشتر می‌توان ارتباط خوبی با فعالان اقتصادی کره فراهم کنید و با هیئت بازرگانی کره همکاری خوبی برقرار شود.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #اقتصادی #جنوبی #همکاری #باشند #فرهنگ #فعالان #فراهم #تهران #جوانان #ندارد #برقرار #بازرگانی #بیشتر #روابط #اینکه #شرایط

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : زمینه همکاری بیشتر ایران با کره جنوبی فراهم شود

*

*


X https://sport45.site/