کره و ایران دارای توانمندی در حوزه صنعتی هستند/ از ظرفیت‌های تولیدی مازندران مطلع شدیم

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 آذر 1396 - ساعت : 07:02

کد مطلب: 39265 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سفير كره جنوبی در تهران:

کره و ایران دارای توانمندی در حوزه صنعتی هستند/ از ظرفیت‌های تولیدی مازندران مطلع شدیم

مازندشورا: سفیر کره جنوبی در تهران گفت: کره و ایران هر کدام دارای توانمندی و تکنولوژی خوبی در حوزه صنعتی هستند اما زمانی این تبادل صنعتی و علمی انجام خواهد گرفت که هر دو در کنار تفاهم نامه و ارتباط خوب صنعتی اقدام کنند.

مازندشورا:کیم سونگ هو در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه صنعت ساختمان در مصلی بابل در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، اظهار کرد: زمانی یک ساختمان ایمن و سالم خواهیم داشت که مواد اولیه سالمی به کار گرفته شود، کره و ایران هر کدام دارای توانمندی و تکنولوژی خوبی در حوزه صنعتی هستند اما زمانی این تبادل صنعتی و علمی انجام خواهد گرفت که هر دو در کنار تفاهم نامه و ارتباط خوب صنعتی اقدام کنند که متاسفانه این همکاری فی مابین هنوز ایجاد نشده تا از ظرفیت هم استفاده بهینه کنند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا شرکت‌های کره حاضر به همکاری و حضور در نمایشگاه هستند، افزود: این نمایشگاه از ظرفیت خوبی برخوردار است، قبل از اینکه نمایشگاه هفتم صنعت ساختمان در بابل برگزار شود اگر چهار ماه قبل به سفارت کره اطلاع دهند این امکان برای ما وجود دارد تا بتوانیم به شرکت‌های کره اطلاع داده تا در این نمایشگاه حضور یابند.

سفیر کره جنوبی در خصوص دست‌آورد سفر به مازندران تصریح کرد: در این سفر با مسؤولان  مازندران نشست خوبی داشتیم و از شرکت‌ها و تولیدکنندگان مازندرانی در حوزه صنعت، گل و گیاه و صنعت فرش بازدید و با ظرفیت‌های تولیدکنندگان مازندران آشنا شدیم.

کیم سونگ هو گفت: گرچه این سفر سبب شد از ظرفیت صنعتی و تولیدی مردم مازندران مطلع شویم که تاکنون از آن بی خبر بودیم اما آنچه در کنار این امر جالب توجه برای ما بود وجود مردم خون گرم و مهمان‌نواز مازندران بود.

انتهای پیام/86009/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #صنعتی #نمایشگاه #ظرفیت #ساختمان #ظرفیت‌های #همکاری #اینکه #شرکت‌های #تولیدکنندگان #اطلاع #زمانی #خبرنگار #کیم سونگ هو #دارای #بازدید #جنوبی #توانمندی #تولیدی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کره و ایران دارای توانمندی در حوزه صنعتی هستند/ از ظرفیت‌های تولیدی مازندران مطلع شدیم

*

*


X https://sport45.site/