جلسه اي در راستاي استاندارد سازي، بهسازي و توسعه شبكه آب و فاضلاب

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 آذر 1396 - ساعت : 08:58

کد مطلب: 39284 چاپ به اشتراگ گذاشتن

به ميزباني اداره آب و فاضلاب شهرستان ساري؛

جلسه اي در راستاي استاندارد سازي، بهسازي و توسعه شبكه آب و فاضلاب

مازندشورا: صبح دیروز جلسه اي در راستاي استاندارد سازي، بهسازي و توسعه شبكه آب و فاضلاب برگزار گرديد.

مازندشورا: به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه سه ساری، صبح دیروزجلسه اي با حضور مهندس بهزاد برارزاده  رئيس اداره آب و فاضلاب شهرستان ساري، مهندس ملكي شهردار منطقه به همراه مسئولين مربوطه در اداره آب و فاضلاب شهرستان ساري با هدف  تعامل و همكاري بيشتراز سوي  شهرداري و اداره آب و فاضلاب، در جهت توسعه شبكه و انشعاب آب شهري، تشكيل شد.

بر اساس اين گزارش، مهندس برارزاده ضمن عرض خير مقدم و خوش آمد گويي به حاضرين در جلسه، از زحمات شهرداري در راستاي بهبود مشكلات در حوزه آب و فاضلاب و رفع موانع موجود ابراز خرسندي و قدرداني نمود و از اقدامات صورت گرفته توسط سازمان آب و فاضلاب نيز گزارشي ارائه داد.

در ادامه مهندس ملكي ضمن تشكر و قدرداني از مجموعه اداره آب و فاضلاب شهر ساري، در جهت اجرا، توسعه و بهسازي استاندارد شبكه انشعابات در سطح شهر افزود: دست يافتن به نتايجي كه در راستاي ايجاد رفاه و آرامش شهروندان ساروي در پي خواهد داشت، نياز به برنامه ريزي مدون، برگزاري جلسات كارشناسي و همسويي بيش از پيش دو سازمان را دارد.

وي استاندار سازي و برنامه محور بودن اجراي پروژه هاي حفاري را در سطح منطقه مورد اهميت برشمرد و خاطر نشان شد: شهرداري ساري با نگاه مثبت نسبت به ارائه خدمات به روز به شهروندان از تمام ظرفيت ها و پتانسيل هاي موجود جهت همكاري و حمايت  با اداره آب و فاضلاب در راستاي توسعه شهري استفاده خواهد كرد.

در انتها پس از صرف ناهار هر يك از حاضرين به ارائه راهكارهايي در زمينه و تبادل نقطه نظرات كارشناسي پرداختند.


برچسب ها : #شهرداری منطقه سه ساری #شهردار ساری #شهردار منطقه سه ساری #فرمانداری ساری #مازندران #اداره آب و فاضلاب شهرستان ساری


جلسه اي در راستاي استاندارد سازي، بهسازي و توسعه شبكه آب و فاضلاب

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جلسه اي در راستاي استاندارد سازي، بهسازي و توسعه شبكه آب و فاضلاب

*

*