محدودیت قانونی پیش پای سازمان بنادر و کشتیرانی برای تیمداری

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 آذر 1396 - ساعت : 18:09

کد مطلب: 39320 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محدودیت قانونی پیش پای سازمان بنادر و کشتیرانی برای تیمداری

مازندشورا: ساری-ایرنا- رئیس کمیته ورزشی سازمان بنادروکشتیرانی ایران محدویت قانونی را علت اصلی دوری سازمان متبوعش برای تیمداری دربرخی رشته های دارای ظرفیت های ورزشی اعلام کرد.

مازندشورا: یحیی یحیایی چهارشنبه درحاشیه مسابقات عملیات ورزشی آتش نشانان مازنی درگفت وگو با خبرنگارایرنا گفت : درشرایط فعلی سازمان بنادر در10 تا 12 رشته ورزشی به صورت تخصصی فعالیت می کند که ظرفیت لازم برای تیمداری در برخی از این رشته ها را دارد.
وی از فوتبال و والیبال ساحلی، بدمینتون، تنیس روی میز،قایقرانی و ورزش های آبی به عنوان رشته های ورزشی فعال در سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد.
کارشناس مسوول تربیت بدنی سازمان بنادر و دریانوردی معتقد است که این سازمان از لحاظ نیروی انسانی ورزشکار و حتی مالی توانایی تیمداری را در رده قهرمانی کشور دارد ، ولی تاکنون به دلیل محدودیت قانونی نتوانست در این بخش حضور داشته باشد.
به گفته وی سالن های ورزشی برای برگزاری مسابقات داخلی و منطقه ای در تمام واحدهای بنادر و دریانوردی کشور وجود دارد.
یحیایی گفت که سازمان متبوعش به دنبال برگزاری مسابقات بین المللی ورزشی بنادر به خصوص کشورهای همسایه از جمله دریای خزر است.
وی اضافه کرد : یک دوره از این مسابقات در یکی از بنادر کشور برگزار شده و در سال آینده نیز احتمال برگزاری مجدد این مسابقات برای تقویت رشته های ورزشی و آمادگی بیشتر در بین نیروهای بنادر وجود دارد.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
/1899/6982

ورزش

سازمان بنادر و دريانوردي

تيمداري

محدوديت قانوني


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #بنادر #ورزشی #مسابقات #دریانوردی #تیمداری #برگزاری #یحیایی #قانونی #محدودیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محدودیت قانونی پیش پای سازمان بنادر و کشتیرانی برای تیمداری

*

*


X https://sport45.site/