مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39345 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 آذر 1396 -ساعت : 16:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شناسايي و پلمپ ۳۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال تاكنون

در شهرداری ساری اتفاق افتاد؛

شناسايي و پلمپ ۳۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال تاكنون

مازندشورا: مسئول كنترل و نظارت شهرداري منطقه يك از پلمپ حدود ۳ هزار و ۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال ۹۶ تاكنون خبر داد.

مازندشورا: به گزارش روابط عمومي منطقه يك شهرداري ساري، شعيب موحد در گفتگويي ضمن تشريح عملكرد پليس ساختمان در شهرداري اظهار داشت : رسيدگي به ساخت و سازهاي غير مجاز و تخلفات در ساختمان سازي ازاقدامات پليس ساختمان به شمار مي آيد.

وي با اعلام اينكه در طول روز چهار اكيپ كنترل و نظارت بر بيش از ۱۰۰ واحد ملك با پروانه يا بدون پروانه نظارت مي كنند، افزود: ساخت و سازها در شهر بايد در چارچوب هاي قانون و مجوز صادره باشد و در صورت تخلف ، كارگاه هاي متخلف تعطيل و گزارش تخلف تحويل كميسيون ماده صد مي گردد.

مسئول كنترل و نظارت شهرداري منطقه يك از پلمپ حدود ۳ هزار و ۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال ۹۶ تاكنون خبر داد و گفت: از اين ميزان بيشترين تخلفات مربوط به خيابان هاي سلمان فارسي، پيروزي و بلوار امام رضا بوده است.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه ساخت و ساز در شهر بايد در چارچوب قانون و مجوز صادر شده انجام گيرد ، اگر افرادي چنين قانوني را رعايت نكرده و بدون توجه به آن عمليات ساخت و ساز را انجام دهند ، برخورد قانوني شما چيست ؟ گفت : متاسفانه تخلف در سطح  و تخلف در ارتفاع يك امر عادي در شهرها شده ، كما اينكه تلاش اين واحد براي مقابله با اين امر نسبت به گذشته افزايش داشته است ولي موانع و مشكلات زياد باعث كند پيش رفتن كارها مي شود.

موحد ادامه داد: در صورت مشاهده تخلفات در اين حوزه برخورد ما تعطيلي كارگاه و درصورت نياز جمع آوري مصالح يا ابزار كار و در نهايت گزارش تخلف به كميسيون ماده صد مي باشد.

وي به نقش و همكاري نيروي انتظامي در برخورد با متخلفين اشاره كرد و گفت: در مواقعي كه ارباب رجوع يا كارگرها در خصوص تعطيلي كارگاه همكاري لازم را انجام ندهند به كمك نيروي انتظامي كارگاه تعطيل مي شود و در بعضي مواقع با نوشتن صورتجلسه تخلف توسط پرسنل انتظامي حكم ورود به ملك يا پملپ املاك متخلف از طريق واحد حقوقي از دادگاه اخذ مي شود.

موحد درباره جمع آوري و پلمپ مكان هاي متروكه كه مركز تجمع معتادين است ، عنوان كرد: اگر اين اماكن در مسير گشت ما و يا با شكايت همراه باشد نخست اخطار لازم داده مي شود و در صورت تخطي و پايان مهلت اخطار، شهرداري عمليات عقب نشيني يا ترميم ديوار را انجام داده و هزينه مورد نظر را از صاحب ملك دريافت مي كند.

مسئول كنترل و نظارت شهرداري منطقه يك ، گفت: پليس ساختمان و دستگاه هاي خدمات رسان شهري بي شك پايبندي لازم در زمينه برخورد با تخلفات ساخت و ساز ها را دارند . از شهروندان فهيم ساري نيز انتطار مي رود به منظور حفاظت از قوانين شهرسازي ، خود همچون يك مأمور عمل كنند .


شناسايي و پلمپ ۳۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال تاكنون

شناسايي و پلمپ ۳۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال تاكنون

شناسايي و پلمپ ۳۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال تاكنونلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری ساری - شهردار ساری - روابط عمومی شهرداری - پلمپ کارگاه غیرمجاز -

نظر شما در مورد : شناسايي و پلمپ ۳۵۰۰ كارگاه غير مجاز از ابتداي سال تاكنون

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*