بندر امیرآباد قهرمان مسابقات آتش نشانان شرق مازندران شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 آذر 1396 - ساعت : 00:26

کد مطلب: 39381 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسابقات آتش نشانان شرق مازندران/4

بندر امیرآباد قهرمان مسابقات آتش نشانان شرق مازندران شد

مازندشورا: آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی بندر امیرآباد بهشهر به مقام قهرمانی نخستین دوره مسابقات آتش نشانان شرق مازندران جام یادواره شهدای پلاسکو دست یافت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، نخستین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان شرق مازندران جام شهدای پلاسکو در دو آیتم آبرسانی در سطح و نشانه روی به سمت حریف فرضی و آبرسانی به ارتفاع به همراه اطفای حریق از صبح امروز به میزبانی بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر با حضور پنج تیم ایستگاه آتش نشانی از نیروگاه شهید سلیمی، پایانه نفتی شمال، بندر امیرآباد و آتش نشانی های بهشهر و ساری برگزار شده است.

در آیتم نخست(آبرسانی به ارتفاع به همراه اتفای حریق)، هر کدام از تیمها دو بار فرصت ثبت رکورد را داشتند، در نتیجه این رقابت‌ها تیم بندر امیرآباد با رکورد 31.29 ثانیه به بهترین نتیجه دست یافت، در آیتم دوم نیز شرکت کنندگان دو بار فرصت یافتند تا بهترین رکورد را در بخش آبرسانی در سطح و نشانه روی به سمت حریف فرضی داشته باشند.

در این بخش، در فرصت نخست همه تیم‌ها بدون خطا رکورد خود را به ثبت رساندند اما در زمان دوم تیمهای بندر امیرآباد، ساری و پایانه نفتی خطای تیمی داشتند و همان رکورد نخست برای آنها منظور شد که در نتیجه تیم ساری با زمان 19 ثانیه و یک صدم ثانیه از حریفان خود پیش افتاد.

در نتیجه این رقابت‌ها، آتش‌نشانی بندرامیرآباد با 10 و ساری با 9 امتیاز به مقام‌های اول و دوم دست یافتند، امین حاجیان از تیم آتش‌نشانی ساری نیز به عنوان فنی‌ترین بازیکن نخستین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان شرق مازندران از سوی هیأت داوران انتخاب شد، تیم نیروگاه شهید سلیمی نکا نیز عنوان تیم اخلاق را به دست آورد، در پایان از تیم‌های اول و دوم، بازیکن برتر و تیم اخلاق با اهدای هدایایی قدردانی شده است.

86001/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رکورد #امیرآباد #بندر امیرآباد #ساری #آبرسانی #مسابقات #مازندران #نتیجه #ثانیه #بهشهر #بهترین #رقابت‌ها #عنوان #اخلاق #بازیکن #داشتند #آتش‌نشانی #یافتند #نیروگاه #ورزشی #عملیاتی #نخستین #نشانان #آتش‌نشانان #نشانه #سلیمی #نشانی #همراه #ارتفاع #پایانه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بندر امیرآباد قهرمان مسابقات آتش نشانان شرق مازندران شد

*

*


X https://sport45.site/