مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3947 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 تیر 1395 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکری هاشمی؛

جابه جایی مدیران زمینه ساز تعالی سازمانی است

مازندشورا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران، با تاکید بر انتصاب نیروهای جوان و متخصص در حوزه ترافیک گفت: جابه جایی های سازمانی زمینه ساز رشد و بالندگی مدیران و ارتقا کیفیت سازمانی خواهد شد.

مازندشورا:

بلدیه| جعفر تشکری هاشمی با اشاره به رشد مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک گفت: خوشبختانه دراین دوره مدیران حمل و نقل و ترافیک به سمت های شایسته و بالاتر ارتقا پیدا کردند، که سهم جوانان در فرایند جابه جایی ها قابل تامل بوده است.
تشکری هاشمی با تاکید بر جوان گرایی در انتصاب های مدیریتی افزود: تجربه نشان داده جوانان به سبب نشاط و انگیزه در حوزه کارهای عملیاتی موفق خواهند شد؛ همانطور که اگر در جایی به تجربه و برنامه ریزی نیاز هست؛ مدیران با سابقه بیشتر به کار خواهند آمد.
رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: در این راستا تلاش کردیم در پست های نظیر معاونین حمل و نقل و ترافیک مناطق از جوانان با استعداد و با تحصیلات عالیه مرتبط استفاده کنیم، تا انگیزه نیروهای جوان برای خدمت بیشتر افزایش پیدا کند.
سید جعفر تشکری هاشمی با اشاره به تحولات و جابه جایی مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک، بر لزوم استفاده از تجربه چندین ساله مدیران در سایرمناطق شهرداری تاکید و افزود: اصولا سازمان و تشکیلات، موجودی زنده و پویا است و همان طور که راهبردها وساختارهای سازمانی تغییر پیدا می کنند، جایگاه افراد نیز در یک سازمان تغییر پیدا کرده و افراد جا به جا می شوند.
وی با تاکید بر نوسازی سازمانی ادامه داد: قطعا این تغییرات و جابه جایی ها باعث رشد و شکل گیری تفکرات نو و جدید در مجموعه خواهد شد. این تغییرات سبب رشد و بالندگی مدیران شده و زمینه ارتقا لایه های پایین دستی مدیریتی را نیز فراهم می کند.
تشکری هاشمی با بیان اینکه جابه جایی و ارتقا افراد سبب افزایش انگیزه و تلاش مضاعف کارمندان می شود گفت: متوسط چهار سال، زمان خوبی است که یک فرد توانایی های خود را بروز داده و خلاقیت های خود را نشان بدهد و قطعا بعد از این مدت وقت آن است، که زمینه تغییر و جابه جایی افراد را فراهم کنیم، مگر آنکه با دلایل محکم و موجهی برای عدم تغییر مواجه باشیم.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیران - ترافیک - تشکری - تاکید - هاشمی - تغییر - افراد - انگیزه - تجربه - جوانان - ارتقا - سازمانی - زمینه - افزایش - فراهم - استفاده - تغییرات - افزود - اشاره - مدیریتی - خواهند - بیشتر - شهرداری -

نظر شما در مورد : جابه جایی مدیران زمینه ساز تعالی سازمانی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها