تیم هیات آمل حریفان لیگ دسته یکی خود در فوتسال بانوان کشور را شناخت

تاریخ انتشار : جمعه 10 آذر 1396 - ساعت : 03:46

کد مطلب: 39477 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تیم هیات آمل حریفان لیگ دسته یکی خود در فوتسال بانوان کشور را شناخت

مازندشورا: ساری - ایرنا - تیم هیات فوتبال آمل با قرعی کشی تیم های حاضر در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور ، حریفان خود را در این رقابت ها شناخت.

مازندشورا: نایب رئیس هیات فوتبال آمل در امور بانوان پنجشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که سازمان لیگ فوتسال گروه بندی تیم های حاضر در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال بانوان را اعلام کرد که براین اساس تیم هیات فوتبال آمل در گروه سوم این رقابت ها با تیم های فرهنگ ایثار ایرانیان تهران ، ماهان تندیس قم ، نفت امیدیه خوزستان ، جاودان ستاره قربه و شاهد فسا هم گروه شد.
معظم ساروی اضافه کرد : رقابت های فصل جدید لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور امسال با حضور 24 تیم در 4 گروه 6 تیمی برگزار می شود.
وی گفت که دور رفت این بازی ها از 22 دی ماه به میزبانی قم برگزار خواهد شد.
** بی پولی ، مشکل همه ساله
ساروی با تشریح وضعیت تیم هیات فوتبال آمل ، گفت : درحالی مسابقات از یک ماه آینده آغاز می شود که هنوز وضعیت حامی مالی این فصل تیم مشخص نشده است.
وی افزود : سهمیه لیگ دسته یک فوتسال بانوان آمل چندین سال است که با پیگیری و تلاش های هیات فوتبال آمل و اندک حمایت مالی بخش خصوصی به سختی در لیگ حاضر شده و توانسته سهمیه خود را حفظ کند.
ساروی گفت : فوتسال و ورزش بانوان در آمل از نبود حمایت های مالی رنج می برد و کمک هایی را که نهادهای دولتی شهرستان از جمله شورا و شهرداری به تیم های باشگاهی مردان دارند ، از تیم های باشگاهی زنان در مسابقات کشوری دریغ می کنند.
وی ابراز امیدواری کرد که تا فرصت یک ماه باقی مانده تا آغاز مسابقات لیگ دسته یک ، مسئولان شهرستانی، بتوانند با کمک مالی و زیرپوشش بردن تیم فوتسال زنان آمل با جذب بازیکنان وکادرفنی قوی، تیم را درحد ونام آمل روانه مسابقات کنند.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

فوتسال بانوان

هيات آمل

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #فوتسال #بانوان #مسابقات #فوتبال #ساروی #رقابت #حمایت #باشگاهی #سهمیه #خبرنگار #برگزار #وضعیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تیم هیات آمل حریفان لیگ دسته یکی خود در فوتسال بانوان کشور را شناخت

*

*


X https://sport45.site/