پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 10 آذر

تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - ساعت : 00:08

کد مطلب: 39521 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 10 آذر

مازندشورا: نقش مهم مسؤولان مازندران در سهم‌بری بیشتر از منابع ملی، پیگیری تشکیل فراکسیون حمایت از بازنشستگان صنعت فولاد در مجلس، باغدار مازندرانی قربانی میدان‌داری واسطه‌ها و افزوده شدن سالانه 750 هزار تحصیل‌کرده بیکار به جامعه جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


نقش مهم مسؤولان مازندران در سهم‌بری بیشتر از منابع ملی
دولت در حال تدوین و ارائه لایحه بودجه سال 1397 به مجلس است، جا دارد مسؤولان استان در تمامی سطوح با برنامه‌ریزی مناسب‌تر و ارائه نیازها، طرح‌ها و پیشنهادات لازم برای سهم‌بری بیشتر از منابع ملی، جهت تحقق هر چه بهتر این مهم کوشا باشند.


پیگیری تشکیل فراکسیون حمایت از بازنشستگان صنعت فولاد در مجلس شورای اسلامی/حق معدن‌چی آن نیست که توهین شود
در میزگرد چرایی و چگونگی مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد و راهکارهای خروج آن پیشنهاد پیگیری تشکیل فراکسیون حمایت از بازنشستگان صنعت فولاد مطرح‌شد.


بی‌مهری شرکت گاز چالوس به مرکز نگهداری سالمندان/دو برابر شدن اجاره مکان این مرکز توسط آموزش و پرورش
مدیر مرکز نگهداری سالمندان گل نرگس چالوس گفت: شرکت گاز چالوس نه‌تنها به مرکز نگهداری گل نرگس بلکه نسبت به سالمندان این مرکز که عده‌ای از سالمندان بدون سرپرست، بیمار و از کار افتاده هستند، نیز هیچ‌گونه رحم و شفقتی نکرده است.


باغدار مازندرانی قربانی میدان‌داری واسطه‌ها
باغدار مازندرانی، قربانی روابط غلط حاکم بر بازار مبتنی بر میدان‌داری واسطه‌ها و دلال‌های زالوصفتی است که بطور مثال پرتغال را کیلویی هزار تومان و یا حتی کمتر از باغدار خریده و به چند برابر قیمت در بازار به فروش می‌رسانند و یا اینکه همین پرتغال با همه کیفیتش قابل رقابت قیمت‌گذاری با پرتغال جنوب نیست که هر کیلو بین 9 تا 11 هزار تومان در بازار قیمت‌گذاری می‌شود.


دشمنان از تفرقه نتیجه‌ای نگرفتند/مسلمانان با مشت‌های گره کرده به جنگ کفار بروند
امام جمعه ساری با اشاره به اینکه دشمنان از تفرقه نتیجه‌ای نگرفتند، گفت: نخستین نقشه دشمنان تجزیه مکه به چهار قسمت است و دومین نقشه دشمن تجزیه کردستان، عراق و سوریه بود که شکست خوردند.


الحاق چهارمین ناو موشک‌انداز سپر در هفته آینده/ارتش و سپاه پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان می‌دهند
فرمانده پایگاه دریایی شرق خزر از الحاق چهارمین ناو موشک‌انداز سپر در هفته آینده خبر داد و گفت: کار ساخت چهارمین ناو موشک‌انداز با عنوان سپر پایان یافت و در هفته آینده الحاق می‌شود.


ماندگاری مدرس به دلیل این بود که به دنبال باند نبود/ افزوده شدن سالانه 750 هزار تحصیل‌کرده بیکار به جامعه
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله «مدرس» از این جهت ماندگار شد که آنچه حق بود را می‌‌گفت و شجاعتش مثال‌زدنی بود و دنبال باند، طیف و گروه نبود بلکه اسلام و مردم را می‌دید و بر این مبنا کار کرد.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #دشمنان #سالمندان #چالوس #باغدار #فولاد #نگهداری #بازنشستگان #الحاق #مازندران #خبرگزاری #بازار #پرتغال #آینده #موشک‌انداز #چهارمین #تومان #اینکه #تفرقه #دنبال #ساری #تجزیه #نگرفتند #واسطه‌ها #نتیجه‌ای #قیمت‌گذاری #برابر #منابع #ارائه #پیگیری #بیشتر #سهم‌بری #اخبار #مسؤولان #تشکیل #فراکسیون #مازندرانی #قربانی #پربازدیدترین #اسلامی #حمایت #شورای #میدان‌داری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 10 آذر

*

*


X https://sport45.site/