مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39536 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 10:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گردش مالی ۳۰ میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان در مازندران

رئیس پارک علم و فناوری در مازندران مطرح کرد:

گردش مالی ۳۰ میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان در مازندران

مازندشورا: رئیس پارک علم و فناوری مازندران، گردش مالی شرکت های دانش بنیان در استان را حدود ۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

مازندشورا: علی معتمدزادگان صبح شنبه در نشست با خبرنگاران، مجموع گردش مالی شرکت های فناورانه و عضو پارک فناوری را حدود ۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: برخی شرکت ها به گردش مالی دو تا سه میلیاردی نیز می رسند.

وی با بیان اینکه بیشترین خیرین در حوزه احساسی فعالیت می کنند خواستار مشارکت بیشتر آنان در حوزه فناوری شد.

معتمدزادگان با بیان اینکه در حوزه اقتصاد و بیزینس نیز نیازمند خیران هستیم تصرحی کرد: اگر کمک کنیم اقتصاد جامعه و منطقه شکل گیرد، مشکلات و گرفتاری های جامعه کمتر می شود.

وی با عنوان آزمایشگاه نمونه سازی با حمایت خیرین در استان راه اندازی شده اسد گفت: برای ساخت این آزمایشگاه ۱۰۰ میلیون تومان هزینه صرف شده است.

معتمدزادگان بر لزوم عضوگیری و پیوستن خیران برای حمایت از فعالیت های فناورانه تاکید کرد و گفت: رسانه ها نیز می توانند به عنوان سفیران در این زمینه فعالیت داشته باشند.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران، مجموعه ۲۰ میلیارد تومان گردش مالی شرکت های فناورانه و عضو پارک فناوری اعلام کرد و گفت: برخی شرکت ها به گردش مالی دو تا سه میلیاردی نیز می رسند.

وی با بیان اینکه شرکت های فناوری نیازمند ساخت فضای فیزکی است تصریح کرد: دو راهکار برای توسعه فضای فیزیکی پیشنهاد شده است و استقاده از ظرفیت سایر سازمان ها از جمله راهکارها است و استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و دانشگاه ها از دیگر موارد است.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران با اشاره به اینکه نمایشگاه فن بازار از فردا در دانشگاه امام محمدباقر آغاز می شود گفت: این نمایشگاه در ۳۷ غرفه دایر خواهد شد و رونمایی از فناوری های جدید در حوزه های کشاورزی،کسب و کار و فناوری،مکانیک مهمترین موضوعات رونمایی محصولات تولید شده در پارک علم وفناوری است.

وی گفت: همچنین ۱۲ برنامه نیز به مناسبت هفته پژوهش با محوریت پارک علم و فناوری اجرا خواهد شد.


منبع : خبرگزاری مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردش مالی ۳۰ میلیارد -

نظر شما در مورد : گردش مالی ۳۰ میلیارد تومانی شرکت های دانش بنیان در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها