مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39550 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 13:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مازندران در حلقه زباله گرفتار است/اعتبارات ساماندهی پسماند در استان مناسب نیست

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی؛

مازندران در حلقه زباله گرفتار است/اعتبارات ساماندهی پسماند در استان مناسب نیست

مازندشورا: نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استان مازندران گرفتارترین استان کشور در حوزه ساماندهی پسماند است.

مازندشورا:علی اسماعیلی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری درباره وضعیت زباله در مازندران اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه اولویت‌های محیط زیستی، ساماندهی فاضلاب، تامین آب و احداث ریل پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه با این اولویت بندی‌ها امکان مدیریت برخی از مشکلات و حتی ساماندهی زباله در استان وجود دارد، افزود: استان مازندران گرفتارترین استان کشور در حوزه ساماندهی پسماند است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استاندار و مجموعه کسانی که در امر پسماند نقش دارند، تشکیلاتی را ساماندهی را در سازمان مدیریت پسماند ساماندهی کنند که این دغدغه‌ها به شدت کاهش یابد و انتظار است که برنامه ساماندهی زباله برای مازندران در اولویت قرار گیرد.

این مسؤول با اعلام اینکه نور، محمودآباد و آمل گرفتار ساماندهی پسماند هستند، افزود: بسیاری از شهرهای استان با معضل ساماندهی زباله مواجه هستند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤوال که آیا میزان اعتبارات ساماندهی پسماند در استان مازندران کافی است، گفت: اعتبارات اختصاص داده شده بسیار کم است.

وی در پاسخ به دیگر سؤوال خبرنگار فارس که این اعتبارات استانی بوده و یا ملی است و مجمع نمایندگان مازندران برنامه‌ای برای رفع معضل پسماند استان به صورت جدی ندارند، گفت: بنده در حال حاضر به استاندار مازندران پیشنهاد کردم، نمایندگان مجلس یک ظرفیت بسیار مناسبی دارند، مشکلات استان را اولویت بندی تا نسبت به جذب اعتبارات ویژه برای مازندران اقدام کنیم.

اسماعیلی در پایان گفت: باید مشکلات استان با استفاده از ظرفیت مجمع نمایندگان مازندران، مدیران مربوطه و استاندار و وزیر هر بخش بررسی و نسبت به جذب اعتبارات اقدام شود.

انتهای پیام/86004/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساماندهی - مازندران - استان - پسماند - اعتبارات - زباله - محمودآباد - نماینده - اولویت - نمایندگان - مشکلات - استاندار - دارند - افزود - اقدام - ظرفیت - بسیار - اسماعیلی - اسلامی - شورای - گرفتار - برنامه - اینکه - مدیریت -

نظر شما در مورد : مازندران در حلقه زباله گرفتار است/اعتبارات ساماندهی پسماند در استان مناسب نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*