برگزاری جلسه تقدیر از پیمانکاران و مشاوران نمونه حوزه راه و شهرسازی جنوب استان کرمان

تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - ساعت : 13:36

کد مطلب: 39553 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در جنوب کرمان برگزار شد:

برگزاری جلسه تقدیر از پیمانکاران و مشاوران نمونه حوزه راه و شهرسازی جنوب استان کرمان

مازندشورا: این جلسه به پاس زحمات پیمانکاران و مشاوران که فعالیت عمرانی را به نحو مطلوب و چشمگیر داشته‌اند در اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان تشکیل شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، در این جلسه محمد ساردوئی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان گفت: پیمانکاران و مشاوران بازوان اجرایی اداره کل در اجرای پروژه‌های عمرانی بوده و وظیفه سنگینی در جهت آبادانی و ساخت و ساز بر دوش گرفته و لحظه‌های ماندگار در جای جای استان ثبت می‌کنند.

وی افزود: این اداره کل آمادگی کامل جهت استقبال از نقطه نظرات و پیشنهادهای سازنده و مؤثر پیمانکاران و مشاوران در اجرای مدیریت راهبردی پروژه‌های راه و شهرسازی را داشته تا در سایه همکاری و تعامل و همدلی شاهد پیشرفت پروژه‌های عمرانی راه و شهرسازی در جنوب استان کرمان باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: همه باید برای آبادانی و سازندگی تلاش کنیم و در عملکردمان منافع عمومی و حفظ بیت‌المال را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 در پایان ضمن قدردانی از زحمات بی‌شائبه و خدمات پیمانکاران و مشاوران نمونه در راستای ارتقای کیفیت پروژه‌های راهسازی که مرهون تلاش بی‌دریغ مدیران و کارکنان آن شرکت‌ها بوده که باعث پیشبرد در راستای تحقق توسعه پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است با اهداء لوح تشکر و قدردانی کرد


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #کرمان #استان #شهرسازی #پروژه‌های #مشاوران #پیمانکاران #اداره #آبادانی #قدردانی #راستای #عمومی #نمونه #اجرای #عمرانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برگزاری جلسه تقدیر از پیمانکاران و مشاوران نمونه حوزه راه و شهرسازی جنوب استان کرمان

*

*