مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39567 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز عملیات اجرایی احداث ورودی طبس به بشرویه به طول ۱/۲ کیلومتر

صبح امروز و طی مراسمی انجام شد:

آغاز عملیات اجرایی احداث ورودی طبس به بشرویه به طول ۱/۲ کیلومتر

مازندشورا: صبح امروز و طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی و معاونین و همراهان، روسای ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طبس و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند عملیات اجرایی احداث باند دوم ورودی طبس به بشرویه در محدوده فرودگاه طبس آغاز شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مهدی جعفری در این مراسم در خصوص این پروژه گفت: پروژه عملیات خاکی و آسفالت و ابنیه فنی احداث ورودی طبس به بشرویه در محدوده فرودگاه ۲ کیلومتر و ۱۰۰ متر طول دارد و خاک‌برداری و خاک‌ریزی، اجرای لایه اساس، اجرای پریمکت، اجرای تک کت و اجرای آسفالت لایه بیندر و توپکا را شامل می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی مبلغ اولیه پیمان جهت اجرای پروژه را حدود ۲۰ میلیارد و ۸۳۳ میلیون ریال و مدت اجرا را ۱۰ ماه اعلام کرد.

وی افزود: کارفرمای این پروژه اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مشاور شرکت مهندسین مشاور نام‌آوران راه و تبادل و پیمانکار پروژه شرکت نویدگستر زهان است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - اجرای - جنوبی - خراسان - شهرسازی - آسفالت - احداث - مشاور - ورودی - بشرویه - عملیات - کیلومتر - اداره -

مطالب مرتبط با : آغاز عملیات اجرایی احداث ورودی طبس به بشرویه به طول ۱/۲ کیلومتر
نظر شما در مورد : آغاز عملیات اجرایی احداث ورودی طبس به بشرویه به طول ۱/۲ کیلومتر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها