آغاز عملیات اجرایی احداث ورودی طبس به بشرویه به طول ۱/۲ کیلومتر

تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - ساعت : 12:42

کد مطلب: 39567 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صبح امروز و طی مراسمی انجام شد:

آغاز عملیات اجرایی احداث ورودی طبس به بشرویه به طول ۱/۲ کیلومتر

مازندشورا: صبح امروز و طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی و معاونین و همراهان، روسای ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای طبس و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند عملیات اجرایی احداث باند دوم ورودی طبس به بشرویه در محدوده فرودگاه طبس آغاز شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مهدی جعفری در این مراسم در خصوص این پروژه گفت: پروژه عملیات خاکی و آسفالت و ابنیه فنی احداث ورودی طبس به بشرویه در محدوده فرودگاه ۲ کیلومتر و ۱۰۰ متر طول دارد و خاک‌برداری و خاک‌ریزی، اجرای لایه اساس، اجرای پریمکت، اجرای تک کت و اجرای آسفالت لایه بیندر و توپکا را شامل می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی مبلغ اولیه پیمان جهت اجرای پروژه را حدود ۲۰ میلیارد و ۸۳۳ میلیون ریال و مدت اجرا را ۱۰ ماه اعلام کرد.

وی افزود: کارفرمای این پروژه اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مشاور شرکت مهندسین مشاور نام‌آوران راه و تبادل و پیمانکار پروژه شرکت نویدگستر زهان است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #پروژه #اجرای #جنوبی #خراسان #شهرسازی #آسفالت #احداث #مشاور #ورودی #بشرویه #عملیات #کیلومتر #اداره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز عملیات اجرایی احداث ورودی طبس به بشرویه به طول ۱/۲ کیلومتر

*

*