مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39572 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 16:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جابجایی رایگان مردم برای حضور در بزرگترین مراسم مولودی خوانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: جابجایی رایگان شهروندان سنندجی برای حضور در بزرگترین مراسم مولودی خوانی کشور و برگزاری جشنواره عکس پاییز در سنندج 2 خبر فرهنگی از شهرداری سنندج است.

مازندشورا:مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سنندج اظهار کرد: یادواره عارف نامی کُرد سید بهاء الدین شمس قریشی با عنوان بزرگترین مراسم مولودی خوانی کشور به همت حوزه هنری کردستان شامگاه شنبه 11 آذر و همزمان با هفته وحدت در مسجد قبای بهاران برگزار می شود.
شکور صلواتی افزود: به منظور فراهم کردن شرایط برای حضور پرشور شهروندان در این مراسم معنوی هشت دستگاه اتوبوس در میدان آزادی سنندج نسبت به انتقال رایگان شهروندان به مسجد قبا محل برگزاری مراسم اقدام می کنند.
به گفته وی، این اتوبوس ها از ساعت 18 عصر امروز در میدان آژادی سنندج مستقر شده و نسبت به جابجایی شهروندان به مسجد قبا به صورت رایگان اقدام می کنند.
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی سنندج تاکید کرد: اکیپ بازرسی سازمان اتوبوسرانی نیز در محل برگزاری مراسم حضور پیدا می کنند و در صورت اعلام نیاز تعداد اتوبوس ها برای جابجایی شهروندان افزایش خواهد یافت.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج با اشاره به برگزاری جشنواره عکس پاییز اظهار کرد: شهروندان می توانند عکس های خود با موضوع زیبایی های پاییزی را به مدت یک هفته و تا 17 آذر ماه از طریق ایمیل به نشانی Farangisanandaj@gmail.com و یا از طریق تلگرام به آدرس @jashnvaresend ارسال کنند.
سرکوت نجفی افزود: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت شرکت در این جشنواره می توانند با شماره تماس 08733177014 تماس حاصل نمایند.
وی اعلام کرد: پس از پایان مهلت ارسال آثار کمیته ای متشکل از هنرمندان آثار ارسال شده را بررسی می کنند و در پایان به عکس های برتر هدایایی اعطا می شود.
شهر سنندج مرکز استان کردستان با حدود 500 هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهروندان - سنندج - مراسم - اتوبوس - جابجایی - شهرداری - ارسال - برگزاری - رایگان - اقدام - اعلام - پایان - توانند - جشنواره - میدان - کردستان - مولودی - بزرگترین - خوانی - مدیرعامل - اظهار - اتوبوسرانی - افزود -

نظر شما در مورد : جابجایی رایگان مردم برای حضور در بزرگترین مراسم مولودی خوانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*