مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39576 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 16:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

البرز نیازمند نگاه فرااستانی و ملی است

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار البرز با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی، گفت که این استان بار پایتخت را بر دوش می کشد و باید نگاه فراستانی به آن داشت.

مازندشورا:محمد علی نجفی روز شنبه در نشست شورای اداری استان البرز که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، افزود: البرز معبر 14 استان کشور است که حجم بالای خودروهای عبوری به آلودگی آن افزوده است.
وی ادامه داد: بنابراین این مسائل زنگ خطری برای استان البرز است که باید نگاه ویژه به این استان داشت که فقط آن را دریک سطح استان ندید.
نجفی گفت: از جمله پروژه های عمرانی ملی البرز که بارترافیکی کشور را برمی دارد، تکمیل پروژه احداث ادامه بزرگراه همت است که بخش معارضان آن با کمک دستگاه قضایی درحال رفع شدن است.
وی اضافه کرد: اعتباراتی که پیش از این در این زمینه پیش بینی نشده بود درحال پیگیری است که ماه های آینده وضعیت بهتری را خواهیم داشت و این نکته نیز مد نظر است و شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر کرج همکاری خوبی دراین زمینه داشته اند.
نجفی خاطرنشان کرد: چهاربانده شدن خطوط راه آهن تهران – کرج و ادامه متروی گلشهر همراه با راه هشتگرد به طالقان ازدیگر پروژه هایی که است به جد دنبال می شود.
وی ادامه داد: درحوزه اقتصاد مقاومتی نیز پیشرفت های خوبی را در البرز شاهد بودیم و با توجه به اینکه تعدد اقوام و گروه های سیاسی را در این استان داریم این استان در آرامش کامل به سرمی برد.
نجفی اضافه کرد: پیگیری انتقال زندان ها و ارتقای نیروی انتظامی که فعالیت هایی در این زمینه شروع شده که تاکید وزیراطلاعات نیز می تواند دراین زمینه مثمر ثمرباشد.
وی یادآورشد: البرز پایلوت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کشور شده که در موضوع حاشیه نشینی در شهر کرج نگاه ویژه ای را می طلبد بنابراین لازم است تدابیر ویژه دراین زمینه صورت گیرد.
استاندار البرز گفت: درمجموع رشد روز افزون جمعیت البرز نیازمند توجه بیشتری است و این امر با توجه به نزدیکی آن به پایتخت بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه به حرکت های پرشور مردمی در اربعین گفت: مردم این استان در زلزله کرمانشاه توانستند همراهی خوبی داشته باشند که از جمله این همراهی ها می توان به ارسال 122 دستگاه کانکس برای زلزله زدگان و بازسازی تعدادی از روستاها اشاره کرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : البرز - استان - زمینه - ادامه - دراین - پروژه - پیگیری - اینکه - همراهی - زلزله - دستگاه - نیازمند - شورای - بنابراین - درحال - اضافه -

نظر شما در مورد : البرز نیازمند نگاه فرااستانی و ملی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*