تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 آذر 1396 - ساعت : 19:40

کد مطلب: 39584 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار بابلسر:

سرانه مطالعه با پشیگیری از جرایم و بیماری ها مرتبط است

مازندشورا: بابلسر- فرماندار بابلسر، با اشاره به ارتباط سرانه مطالعه با کاهش جرایم و پیشگیری از بیماری ها، بر گسترش کتاب‌خوانی تأکید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلی اسد، شامگاه پنج‌شنبه، در نخستین مجمع شهرستانی سلامت بابلسر در مجتمع میزبان این شهرستان با بیان اینکه توجه دولت به حوزه سلامت امر مهمی است که باید قدر آن دانسته شود، اظهار کرد: توجه دولت تدبیر و امید به حوزه سلامت قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه پیشگیری بهتر از درمان است، گفت: همه مسئولان باید دست به دست هم دهیم و برای پیشگیری بیماری‌ها برنامه‌ریزی و برای فرهنگ‌سازی خودمراقبتی تلاش کنیم.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه امنیت و سلامت دو مقوله مهمی است که باید به آن پرداخته شود، افزود: توجه به حوزه بهداشت تاثیر قابل‌توجهی بر کاهش هزینه‌های درمان دارد.

اسد تصریح کرد: موفقیت عملکرد ما زمانی خود را نشان می‌دهد که آمار جرائم و حضور بیماران در مراکز درمانی به کم‌ترین حد خود رسیده باشد.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه سرانه مطالعه در کشورها ارتباط عمیقی با کاهش جرائم و پیشگیری از بیماری‌ها دارد،گفت: در تمام کشورهای توسعه‌یافته سرانه مطالعه بسیار بالا است و آنچه در تعیین سلامت می‌تواند نقش‌آفرین باشد گسترش کتاب و کتاب‌خوانی است.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #سلامت #بابلسر #اینکه #مطالعه #سرانه #پیشگیری #فرماندار #جرائم #درمان #بیماری‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سرانه مطالعه با پشیگیری از جرایم و بیماری ها مرتبط است

*

*


X https://sport45.site/