گزارش 100 روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد/ کسری بودجه در دولت یازدهم رکورد زد

تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - ساعت : 19:41

کد مطلب: 39629 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس:

گزارش 100 روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد/ کسری بودجه در دولت یازدهم رکورد زد

مازندشورا: نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعداد و ارقام اعلام شده در گزارش ۱۰۰ روزه دولت دوازدهم٬ آن‌ چیزی نیست که در کشور وجود دارد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، عبدالله رضیان عصر امروز در جمع خبرنگاران به ارائه عملکرد 100 روزه روحانی٬ رئیس‌جمهور دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: گزارش ارائه شده و آمارها بیشتر امیدوارکننده بود و فضای کشور این چنین نیست.

وی افزود: گزارش 100 روزه ریاست جمهوری را به‌صورت کامل و کارشناسانه گوش کردم و نگاه مجلس این بود که اعداد و ارقام اعلام شده آن چیزی نیست که در جامعه می‌بینیم و وجود دارد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما می‌دانیم که در جامعه و در حوزه‌های مختلف چالش‌هایی وجود دارد و دولت باید فضای کلان کشور را ساماندهی کند.

این مسؤول با بیان اینکه دو اشکال مهم و اساسی در اقتصاد کشور داریم٬ اظهار کرد: ۱۲ چالش مهم در کشور داریم که ما را تهدید می‌کند که یکی از آنها مبحث منبع درآمدی دولت است.

رضیان در پایان گفت: در سال ۱۳۹۴ بالاترین کسری بودجه را در کشور داشتیم که ۵۴ درصد بود و این کسری در سال گذشته به ۴۲ درصد رسید و امسال تاکنون ۳۰ درصد کسری بودجه داریم.

۸۶۰۴۴/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #گزارش #بودجه #قائم‌شهر #جامعه #داریم #ارائه #رضیان #نماینده #سوادکوه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : گزارش 100 روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد/ کسری بودجه در دولت یازدهم رکورد زد

*

*


X https://sport45.site/