مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39635 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 21:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای تمهیدات مناسب برای تعیین تکلیف و احیاء ۴ سینمای غیرفعال

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه ۱۰ در جریان برنامه بازدید میدانی از محله کارون جنوبی بر احیای ۴ سینمای غیرفعال منطقه به منظور استفاده بهینه از فضاهای بی دفاع شهری تاکید کرد.

مازندشورا:سهیلا صادق زاده شهردار منطقه۱۰ به همراه جمعی از معاونین، مدیران و دبیر شورایاری از محله کارون جنوبی بازدید کرد. وی در جریان این بازدید ضمن حضور در معابر و محل اجرای پروژه های شهری و احصا مشکلات احتمالی از نزدیک با دست اندرکاران به بحث و تبادل نظر پرداخت و رهنمودها و تدابیر لازم را برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان ارائه داد.

شهردار منطقه همچنین در بازدید از بافت های فرسوده، خیابان امام خمینی(ره) و خیابان قصرالدشت با جمعی از شهروندان به گفت و گو پرداخت و پای درد دل آنان نشست. وی در ادامه با اشاره به اهمیت استفاده بهینه از فضاهای بی دفاع شهری با توجه به وسعت کم، تراکم بالا و بافت فرسوده منطقه بر اجرای تمهیدات ویژه برای رفع مشکل کمبود فضای سبز و بهسازی محله تاکید کرد و خواستار تعیین تکلیف سینماهای غیرفعال و متروکه منطقه در قالب احیای آن ها شد.

شهردار منطقه در ادامه این برنامه به سرای محله کارون جنوبی نیز سرکشی کرد و ضمن بازدید از بخش های مختلف و آشنایی با نحوه فعالیت و خدمات رسانی به شهروندان، خواستار استفاده بهینه از فرصت ها، پتانسیل ها و فضاهای موجودی و همچنین همدلی بیشتر با شهروندان برای ارتقا فرهنگ شهروندی شد.

شهردار منطقه در خاتمه ضمن بررسی درخواست مسجد باب الحوایج (ع) مبنی بر مرمت سقف مسجد، در خصوص پیشنهادات و درخواست های آنان با موضوع کارآفرینی به بحث و تبادل نظر پرداخت.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - شهردار - بازدید - شهروندان - پرداخت - اجرای - بهینه - همچنین - فرسوده - خیابان - درخواست - خواستار - فضاهای - استفاده - ادامه - ارائه - تکلیف - تعیین - تمهیدات - غیرفعال - کارون - تبادل - جنوبی - خدمات -

نظر شما در مورد : اجرای تمهیدات مناسب برای تعیین تکلیف و احیاء ۴ سینمای غیرفعال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها