مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39637 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 21:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کمیته نخبگان در شهرداری قرچک تشکیل شده است

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار قرچک با بیان اینکه باید از پژوهشگران و نخبه گانی که در سطح شهرستان وجود دارند بهره مند شویم، گفت: کمیته نخبگان در شهرداری قرچک تشکیل شده است.

مازندشورا:محسن شریف در جلسه هفته پژوهش و فناوریکه با حضور فرماندار و سایر مسئولین برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: مطالعات و پژوهش برای اجرای هر پروژه عمرانی بسیار اهمیت دارد چرا که ما هزینه هایی زیادی رامتحمل می شویم و موارد متعددی را باید به جریان بیاندازیم فقط به دلیل عدم مطالعه و پژوهشی که قبل از انجام پروژه باید صورت می گیرد.

شریف افزود: ما باید از پتانسیل های پژوهشی موجود در شهرستان بهره کافی را ببریم و مطمئنا مثمر ثمر خواهد بود تا بتوانیم پروژه های مناسبی را انجام برسانیم.

وی اظهار داشت: چند ماهی است که شهرداری در جهت اجرای برخی از پروژه ها در حال فعالیت است که یکی از آنها احداث سوله بحران می باشد که اگر مطالعات لازم در این راستا به درستی انجام شود، موقعیت سنجی درستی نسبت به وجود گسل هایی که موجود هستند، خواهیم داشت و اگر این جانمایی به خوبی در سطح شهرستان انجام گیرد می توانیم به سمتی برویم که قبل از اینکه پروژه ای را به انجام برسانیم از ان بهره ببریم.

شهردار قرچک با اشاره به اینکه باید از پژوهشگران و نخبه گانی که در سطح شهرستان وجود دارند بهره جست، گفت: کمیته نخبگان در شهرداری قرچک تشکیل شده است و در همین راستا از نخبگان دعوت می شود و نقطه نظرات اجرایی این افراد دریافت و به کار گرفته می شود تا به صورت هدفمند به  اجرا در بیایند.

شریف در پایان در خصوص ساخت و سازهای موجود در شهر قرچک اظهار داشت: شهرک های جدیدی در این شهرستان ایجاد می شوند و مواردی داریم که درخواست تفکیک داده اند و تقاضای احداث منازل مسکونی و فرهنگی را داشته اند که نظر مثبتی در این زمینه داریم که باید پس از بررسی و پایش، نقاط قرمز شناسایی شود تا در آینده دچار مشکل نشویم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - شهرستان - موجود - اظهار - شهرداری - نخبگان - احداث - داریم - راستا - برسانیم - درستی - اینکه - پژوهشی - پژوهش - تشکیل - مطالعات - اجرای - کمیته - ببریم -

نظر شما در مورد : کمیته نخبگان در شهرداری قرچک تشکیل شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها