مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39638 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 -ساعت : 21:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

۵ ایستگاه آتش نشانی در شهرکرد فعال است

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: پنج ایستگاه آتش نشانی در شهرکرد فعال است.

مازندشورا:مجید علیپور ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی در سطح شهر شهرکرد، تصریح کرد: در حال حاضر پنج ایستگاه آتش نشانی در شهرکرد و یک ایستگاه در قطب صنعتی وجود دارد که تعداد آنها نسبت به جمعیت این شهرستان بیشتر  است.

علی پور در ادامه تاکید کرد: ایستگاه‌های آتش‌نشانی دچار کمبود نیروی انسانی هستند یعنی باید ۱۳۰ نفر در ایستگاه ها فعالیت داشته باشند اما حدود ۵۰ نفر در سه شیفت کاری مشغول خدمات رسانی هستند.

رئیس آتش‌نشانی شهرستان شهرکرد یادآور شد: زمان استاندارد حضور نیروهای آتش نشانی به محل حادثه بین پنج دقیقه است و همچنین ۹۵ درصد حوادث مربوط به آتش‌سوزی، تصادفات و آسانسور است.

وی با بیان اینکه آموزش و مانور در مدارس با جدیت در حال پیگیری است، افزود: طی چندماه اخیر مانور آموزشی در ۳۱ مدرسه و چهار دانشگاه انجام و همچنین در سالجاری ۱۰ هزار نفر آموزش های لازم را دیده اند و همچنین بسته های آموزشی به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ایستگاه - شهرکرد - نشانی - همچنین - آموزش - آموزشی - مانور - شهرستان - تعداد - ایستگاه‌های - آتش‌نشانی -

نظر شما در مورد : ۵ ایستگاه آتش نشانی در شهرکرد فعال است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها