پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 11 آذر

تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 - ساعت : 02:10

کد مطلب: 39646 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 11 آذر

مازندشورا: گزارش 100 روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد، باغداران مازندران هر روز خسته‌تر از دیروز، وضعیت سلامت مازندران و راهبرد جبهه حق در مقابله با دشمن متفاوت شده است جزء پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران طی روز گذشته بوده است.

مازندشورا: مازندران طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر است که مخاطبان این رسانه می‌توانند با کلیک بر روی تیتر خبر مورد نظر از جزئیات آن مطلع شوند.


گزارش 100 روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد/ کسری بودجه در دولت یازدهم رکورد زد
نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعداد و ارقام اعلام شده در گزارش ۱۰۰ روزه دولت دوازدهم٬ آن‌ چیزی نیست که در کشور وجود دارد.


باغداران مازندران هر روز خسته‌تر از دیروز/صادرات مرکبات رویای دست نیافتنی
باغداران مازندران هر روز خسته‌تر از روز قبل می‌شوند باز هم حکایت تلخ همیشگی سرباز می‌کند که چرا هنوز شایدهای آنان به نتیجه نرسیده و در چنین شرایطی مسؤولان کاسه چه کنم چه کنم در دست گرفته که نوشدارو پس از مرگ سهراب خواهد بود و اما صادرات مرکبات همچنان به رویای دست نیافتنی تبدیل شده است.


وضعیت سلامت مازندران: رتبه اول چاقی، رتبه 5 فشارخون، رتبه 7 دیابت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: چالش مهم امروز در حوزه سلامت افزایش بیماری‌های غیرواگیر است و در مازندران نیز مشکلات فراوانی داریم به حدی که دارنده رتبه نخست در چاقی، رتبه پنجم در فشارخون و هفتم کشور در دیابت هستیم.


نحوه انتقال کارگران باغ به محیط کار غیر انسانی است
نائب رئیس کانون سراسری کارگران ساختمانی کشور گفت: نحوه انتقال نامناسب این قشر نشانه سهل‌انگاری و سودجوئی بهره‌برداران است.


داوطلبان افتخاری خادمی شهدا در مازندران از امروز ثبت‌نام کنند
مسؤول کمیته خادمین سپاه کربلا مازندران از آغاز ثبت‌نام سراسری خادمین شهدا در سال 96 از امروز خبر داد.


راهبرد جبهه حق در مقابله با دشمن متفاوت شده است
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه زیارت عاشورا فصل کامل دشمن‌شناسی است، گفت: بسیاری از انقلابیون که معتقدند آمریکا با گذشته تفاوت پیدا کرده است باید بدانند که راهبرد جبهه حق هم در مقابله با دشمن متفاوت شده است.


دیده‌بان مردمی، بازوی کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی/ فضای مجازی نوپدید، کانون آسیب اجتماعی
دیده‌بان مردمی پیشگیری از وقوع جرم، فعالیتی جدید در حوزه استفاده از توان مردمی به عنوان سازمان‌های مردم نهاد است که در حوزه پیشگیری فعالیت داشته و با شناسایی درست آسیب‌ها و گزارش‌دهی مناسب، در کاهش این آسیب‌ها، نقش مهم و اساسی بر عهده دارند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #گزارش #مردمی #امروز #خبرگزاری #خادمین #راهبرد #مسؤول #ثبت‌نام #سراسری #مقابله #متفاوت #پیشگیری #آسیب‌ها #اجتماعی #اخبار #دیده‌بان #کانون #کارگران #صادرات #مرکبات #خسته‌تر #باغداران #گذشته #رویای #نیافتنی #پربازدیدترین #دیابت #فشارخون #سلامت #انتقال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پربازدیدترین اخبار خبرگزاری فارس مازندران در 11 آذر

*

*


X https://sport45.site/