مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39657 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 09:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ایمنی جاده‌ها اولویت اول کاری ما است

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان:

ایمنی جاده‌ها اولویت اول کاری ما است

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان در جلسه با فرماندار قشم گفت: ایمنی جاده‌ها اولویت اول کاری ما است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان، در جلسه مدیرکل با فرماندار قشم که با حضور میرداد میردادی معاون راهداری اداره کل برگزار شد، داریوش باقرجوان گفت: بحث ایمنی جاده‌ها از اولویت کاری است، زیرا مبحثی است که با جان انسان‌ها سروکار دارد همان‌طور که بارها در قرآن هم به حفظ جان انسان‌ها اشاره شده است.

وی ادامه داد: جاده‌ها باید ایمن باشند خصوصاً در این جزیره که دارای جاذبه‌های گردشگری و مهمان‌پذیر زیادی است و به همین دلیل باید ارگان‌های ذیربط با مجاهدت و همفکری جهت ایمن‌سازی جاده‌ها تلاش نمایند تا بهره‌برداران از راه‌ها بتوانند سفر ایمن و خاطره‌انگیزی برای خود و خانواده‌هایشان رقم بزنند که امیدوارم با همت شبانه‌روزی همکاران عزیز و پرتلاش و با تدابیر و راهکارهای تخصصی و منطقی شاهد روزی باشیم که در مملکت اسلامی ایران عزیزمان حتی یک قطره خون در جاده‌های مواصلاتی کشور خصوصاً در جاده‌های استان ریخته نشود.

در ادامه این نشست فرماندار قشم گفت: انتظار می‌رود که تا قبل از عید نوروز به خاطر وضعیت مسافرپذیری شهر قشم جاده برکه خلف در اولویت روکش آسفالت قرار گیرد و همچنین محورهای فرعی به دلیل قرار گرفتن نقاط گردشگری گاها شاهد صحنه‌های تصادف و از دست دادن جان همنوعان و هموطنان می‌شویم که می‌طلبد این نقاط فرعی هم موردتوجه خاص و ویژه قرار گیرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جاده‌ها - راهداری - استان - اولویت - ادامه - انسان‌ها - خصوصاً - گردشگری - جاده‌های - فرماندار - اداره - هرمزگان - ایمنی - مدیرکل - حمل‌ونقل - جاده‌ای -

مطالب مرتبط با : ایمنی جاده‌ها اولویت اول کاری ما است
نظر شما در مورد : ایمنی جاده‌ها اولویت اول کاری ما است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها