مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39704 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 16:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش 50 درصدی آمار تصادفات روزهای برفی تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت که آمار تصادفات خسارتی در روزهای برفی به دلیل عدم رعایت فاصله طولی مناسب خودروها، بیش از 50درصد افزایش پیدا می کند.

مازندشورا:سردار محمدرضا مهماندار روز یکشنبه در حاشیه مانور «تجهیزات و ماشین آلات برف روبی شهر تهران» افزود: شرایط رانندگی در زمان خشک بودن سطح خیابان با زمان لغزندگی و بارش برف کاملا متفاوت است و خودروها در شرایط بارندگی و برف باید فاصله بیشتری را با خودوری مقابل داشته باشند تا در صورت توقف خودرو، بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند.
وی اظهار کرد: خوشبختانه در زمان بارش برف آمار تصادفات فوتی و جرحی در تهران کاهش پیدا می کند.
سردار مهماندار با اشاره به وجود بیش از 4 میلیون خودرو در شهر تهران افزود: در این شهر روزانه حدود 20 میلیون سفر انجام می شود.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در بیشتر ساعات روز به خصوص در فصل زمستان ما شاهد بار ترافیکی بسیار پرحجمی در شهر تهران هستیم و همیشه معابر اصلی اشباع است و در این زمان هر مداخله و اتفاق همچون بارش برف و باران می تواند تاثیر مستقیم بر افزایش ترافیک داشته باشد.
وی افزود: برای کاهش ترافیک و آسیب در هنگام بارش برف و باران باید 2 وظیفه از جمله اقدامات نهادها و دستگاه های اجرایی و نقش و مشارکت مردم مورد توجه قرار گیرد.
سردار مهماندار گفت: پلیس راهور تهران بزرگ طرح زمستانی را آماده و به مناطق ابلاغ کرده تا تمامی بخش ها آمادگی لازم را برای این منظور داشته باشند، علاوه بر این و براساس تجارب گذشته، نقاط حساس در بارش برف و بروز مشکلات جدی در آنها شناسایی و اولویت بندی شده و به معاونت خدمات شهری ارائه شده است.
وی با اشاره به هماهنگی پلیس راهور با معاونت خدمات شهری برای جلوگیری از افزایش بار ترافیکی در فصل زمستان و روزهای برفی اظهار کرد: نیروهای پلیس راهور در زمان بارش برف و باران در تمامی معابر به صورت 100 درصدی حضور پیدا خواهند کرد و اولویت ما کمک به مردم و کاهش مشکلات مردم خواهد بود که وظیفه ماست.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تمامی تجهیزات لازم برای نیروهای پلیس راهور برای خدمت در شرایط سخت فراهم شده و امیدواریم امسال بتوانیم در کنار مجموعه شهرداری تهران خدمات شایسته ای را ارائه دهیم.
«مانور تجهیزات و ماشین آلات برف روبی» روز یکشنبه با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت، رضا عبدلی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و جمعی از مسئولان در بوستان ولایت برگزار شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - راهور - خدمات - سردار - مهماندار - شرایط - افزایش - تمامی - افزود - تجهیزات - شهرداری - باران - معابر - وظیفه - ترافیک - اولویت - نیروهای - ارائه - معاونت - ترافیکی - مشکلات - اظهار - محمدرضا - یکشنبه - روزهای - تصادفات - درصدی - ماشین - باشند - میلیون - اشاره - اقدامات - خودرو - زمستان -

نظر شما در مورد : افزایش 50 درصدی آمار تصادفات روزهای برفی تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*