مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39724 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 18:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

3 واحد تولیدی مصالح ساختمانی غیر استاندارد در گلپایگان پلمپ شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: 3 واحد تولیدی مصالح ساختمانی بدلیل غیر استاندارد بودن محصولات در شهرستان گلپایگان پلمپ شد.

مازندشورا:روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اصفهان اعلام کرد: این واحدها شامل 2 واحد تولیدی شن و ماسه و یک واحد تولیدی بتن آماده بود که به دلیل منطبق نبودن با استانداردهای ملی مربوطه توسط نمایندگی این اداره کل در شهرستان گلپایگان پلمپ و پرونده آنها به مراجع قضائی ارجاع شد.
بر این اساس، یکی از واحدهای تولیدی شن و ماسه و واحد تولیدی بتن آماده، پروانه استاندارد نداشت و تولیدات یکی از واحدهای تولیدی شن و ماسه مطابق با ضوابط استاندارد های ملی نبود.
روابط عمومی استاندارد استان اصفهان تاکید کرد: با توجه به اهمیت کیفیت مصالح در دوام و مقاومت ساختمان ها بویژه در هنگام بروز حوادث طبیعی، این اداره کل با انجام بازرسی های دوره ای برکیفیت مصالح ساختمانی نظارت دارد.
اداره کل استاندارد استان اصفهان علاوه بر دفتر مرکزی در اصفهان دارای یک اداره در کاشان و یک نمایندگی در گلپایگان است.
غلامحسین شفیعی مدیر کل استاندارد استان اصفهان پیش از این اعلام کرده بود که بیشترین مشکل استاندارد در این استان، تولید و استفاده از مصالح ساختمانی غیر استاندارد در ساخت و سازهاست.
به گفته وی موارد بسیاری از مصالح ساختمانی غیر استاندارد مانند تیرچه بلوک، بتن و لوله پلی اتیلن در کارگاه های زیر زمینی و غیر مجاز تولید می شود و لازم است شهرداری ها و سازمان نظام مهندسی همت بیشتری برای جلوگیری از کاربرد این مصالح داشته باشند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استاندارد - تولیدی - مصالح - استان - اصفهان - اداره - ساختمانی - گلپایگان - واحدهای - تولید - نمایندگی - اعلام - روابط - عمومی - آماده -

نظر شما در مورد : 3 واحد تولیدی مصالح ساختمانی غیر استاندارد در گلپایگان پلمپ شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها