مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39728 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 18:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

استقرار یک هزار و 180 خودرو برای برف روبی معابر شهر تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به برنامه های این نهاد برای فصل زمستان و روزهای برفی گفت: یک هزار و 180 خودروی برف روب برای استفاده در روزهای برفی و پاکسازی معابر شهر، اختصاص داده شده است.

مازندشورا:مجتبی یزدانی روز یکشنبه در حاشیه مانور «تجهیزات و ماشین آلات برف روبی شهر تهران» در جمع خبرنگاران افزود: از ماههای گذشته برنامه ریزی هایی را برای فصل زمستان آغاز کرده و جلساتی را در این زمینه با نهادهای مختلف از جمله معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، پلیس راهور و سازمان هواشناسی تهران برای هماهنگی برگزار کردیم.
معاون شهردار تهران با اشاره به آمادگی و استقرار یک هزار و 180 خودرو در مناطق مختلف پایتخت برای برف روبی معابر اظهار کرد: با همکاری شهرداری های مناطق، ستادهایی برای رفع مشکلات احتمالی هنگام بارش برف در سطح شهر تشکیل می شود.
یزدانی با بیان اینکه 3 سایت پشتیبان در سه نقطه شمال، غرب و جنوب تهران برای فعالیت در مواقع حساس و بارش سنگین برف ایجاد شده، افزود: با هماهنگی پلیس راهور، مخزن های برف روب نیز به همراه خودروهای مخصوص در پل ها و معابر اصلی شهر ایجاد و مستقر می شود.
وی با اشاره به امکانات و تجهیزات مکانیزه برف روبی در فصل زمستان گفت: سال گذشته 9 درصد تجهیزات شهرداری تهران دراین زمینه مکانیزه بود که امسال به 44 درصد رسیده است.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر برای کاهش مصرف نمک باتوجه به مضرات زیست محیطی و آسیب به آسفالت خیابان ها، افزود: براین اساس مصرف نمک برای برف روبی به 30 درصد کاهش یافته و مواد دیگری برای این امر جایگزین شده است.
یزدانی همچتیت از شهروندان تهرانی خواست در زمان بارش برف و باران خود را مسئول دانسته و با نیروهای شهرداری برای رفع مشکلات همکاری کنند.

رضا عبدلی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران نیز دراین مراسم گفت: حدود یک هزار و 182 خودرو با یک هزار و 400 نیروی انسانی کار برف روبی سطح شهر در فصل زمستان را انجام می دهند. 
وی افزود: درهمین ارتباط 3 هزار مخرن شن و ماسه و 162 ایستگاه برف روبی نیز در نواحی و مناطق مختلف شهر تهران به خصوص 6 منطقه برف خیز(غرب و شمال شهر) تهران در نظر گرفته شده است.
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران افزود: از شهروندان نیز درخواست می کنیم که در هنگام بارش برف و باران در بخش های اختصاصی و کوچه های صعب العبور و بن بست، همکاری و مشارکت لازم را با نیروهای شهرداری داشته باشند و از ترددهای غیرضروری و ایجاد ترافیک در روزهای برفی اجتناب کنند.
«مانور تجهیزات و ماشین آلات برف روبی» روز یکشنبه با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت، رضا عبدلی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و جمعی از مسئولان شهرداری در بوستان ولایت برگزار شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شهرداری - افزود - تجهیزات - یزدانی - همکاری - ایجاد - راهور - مناطق - اشاره - معاون - مختلف - زمستان - مدیریت - پسماند - معابر - خودرو - سرپرست - مکانیزه - دراین - شهروندان - هنگام - نیروهای - عبدلی - خدمات - باران - هماهنگی - ماشین - مانور - یکشنبه - مجتبی - گذشته - زمینه - پایتخت - برگزار - استقرار - ترافیک - مشکلات -

نظر شما در مورد : استقرار یک هزار و 180 خودرو برای برف روبی معابر شهر تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*