مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39732 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 20:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شمار تابلوهای تبلیغاتی تبریز ۱۰ برابر مشهد مقدس

مازندشورا: شهردارآنلاین: با تصویب شورای شهر تبریز تبلیغات محیطی تبریز ساماندهی می‌شود.

مازندشورا:رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تبریز در جلسه امروز شورا اظهار کرد: تبریز از نظر تبلیغات شهری به اشباع رسیده اما با این حال ۲۵۰ مجوز نصب تبلیغات، دست مردم است. 

«عبدالله تقی‌پور» افزود: شمار تابلوهای تبلیغاتی تبریز ۱۰ برابر تابلوهای تبلیغاتی شهر مشهد است، اما درآمد آن‌ها از تبلیغات چندین برابر ماست، از این‌رو بر اساس بررسی‌های کمیسیون خدمات شهری، مقرر شد صدور مجوز تبلیغات محیطی ممنوع شده و در حد امکان قراردادهای کنونی نیز متوقف شود. 

 وی با بیان این‌که تبریز را به حراج گذاشته‌ایم، افزود: ضرورت دارد با انجام مطالعات کارشناسی، تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر ساماندهی شود. 

«فرج محمد قلی‌زاده» عضو شورا در این‌باره گفت: سازمان زیباسازی شهرداری وظیفه اصلی خود - که زیباسازی شهر است- را فراموش کرده و فقط به دنبال کسب درآمد است. 

 وی افزود: سازمان زیباسازی  به نازیبایی شهر منجر شده و باید تبلیغات محیطی را ساماندهی کرده و از نصب داربست برای تبلیغات ممانعت شود، امید است این سازمان به هدف اصلی خود باز گردد. 

 «محمدباقر بهشتی»، عضو شورا نیز در این‌باره گفت: ساماندهی تبلیغات شهری موضوع مهمی است که ضرورت دارد اقدامات ایمن‌سازی و زیباسازی در این بخش اعمال شود. 

 وی افزود: از شهردار تبریز درخواست دارم به تبلیغات اتوبوس‌های شرکت واحد رسیدگی کند، چون اتوبوس‌ها همچون یک زندان متحرکی هستند که جلوی دید مسافران به بیرون گرفته شده است. 

این مصوبه‌ی کمیسیون خدمات شهری با اکثریت آراء مصوب شد. 

هم‌چنین در ادامه‌، دیگر مصوبه‌ی این کمیسیون مبنی بر انجام تبلیغات محیطی فقط با مجوز سازمان زیباسازی شهرداری، مطرح شد.

«سونیا اندیش»،  نائب رئیس شورا در این‌باره گفت: متولی اصلی تبلیغات محیطی و نصب بنر در سطح تبریز مشخص نبوده و میدان ساعت و دیگر نقاط شهر به جولان‌گاه بنرها تبدیل شده و به نازیبایی بصری و آلودگی‌های زیست‌ محیطی منجر شده است. 

  «غلامحسین مسعودی ریحان»، عضو شورا در این‌باره گفت: استفاده از افراد بی‌تجربه در مجموعه‌ی زیباسازی به وقوع حوادث ناگواری چون سقوط تابلوی تبلیغاتی و جان باختن یک انسان منجر شده است. معتقدم موضوعات ابتدا باید ریشه‌یابی شود. 

«محرم محمدزاده»، عضو شورا نیز در این‌باره اظهار کرد: معتقدم در بخش تبلیغات شهری باید شهر مشهد را الگو قرار دهیم. 

  مصوبه‌ی کمیسیون خدمات شهری مبنی بر ممنوعیت نصب هرگونه داربست در سطح شهر برای نصب بنر نیز مطرح شد. 

برخی اعضای شورا بر این باور بودند که در مناسبت‌های مختلف نظیر محرم، شهرداری ناگزیر به صدور مجوز نصب داربست برای فضاسازی شهر است. 

«سونیا اندیش»، نائب رئیس شورا در این‌باره گفت: باتوجه به «رویداد 2018» ضرورت دارد نصب داربست در سطح شهر به طور کامل ممنوع شود. 

در نهایت این طرح کمیسیون خدمات شهری تصویب شد و شهرداری موظف است سازه‌هایی به جای داربست تعبیه کند. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تبلیغات - تبریز - کمیسیون - این‌باره - زیباسازی - محیطی - خدمات - داربست - تبلیغاتی - تابلوهای - شهرداری - افزود - برابر - ضرورت - مصوبه‌ی - ساماندهی - سونیا - اندیش - معتقدم - ممنوع - اظهار - درآمد - نازیبایی -

نظر شما در مورد : شمار تابلوهای تبلیغاتی تبریز ۱۰ برابر مشهد مقدس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*