مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39733 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 20:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

«تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است «تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است.

مازندشورا:«محمدحسین فرهنگی» در آیین معارفه پنجاه‌وششمین شهردار کلان‌شهر تبریز «ایرج شهین‌باهر» و تکریم شهردار سابق تبریز «صادق نجفی»، اظهار کرد: در نامه‌ای به اعضای شورای شهر تبریز نقطه نظرات و انتظاراتم را اعلام کردم که توجه و بهره‌گیری از رویداد تبریز ۲۰۱۸ یکی از موارد مورد تاکید بنده در این نامه بود.

وی، نبود میدان مرکزی شهر برای تجمعات مختلف را از خلاء‌های تبریز دانست و گفت: وجود چنین میدانی در مرکز شهر برای برگزاری اجتماعات و نمایشگاه‌های مختلف ضرورت دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به توصیه‌هایش به شهردار جدید تبریز، گفت: معتقدم جوان بودن، تحصیلات مرتبط با شهرسازی، تجربه ریاست در نظام مهندسی ساختمان استان و داشتن تعلق خاطر به تبریز چهار ویژگی بارز آقای شهین‌باهر است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس خاطرنشان کرد: در ظاهر تجربه‌ی اجرایی سایر گزینه‌های شهرداری بیشتر از آقای شهین‌باهر است، اما تجربه و تخصص در جایگاه شهرسازی از وجه تمایز آقای شهین‌باهر است.

وی با تأکید بر این‌که امیدوارم مدیریت مناسب شهردار تبریز سکوی حرکت جدیدی برای شهر بزرگ تبریز باشد، گفت: بر اساس گفته‌ی استاد مطهری این مدیریت است که از ضعیف‌ترین ملت‌ها قوی‌ترین ملت‌ها را می‌سازد و امام خمینی(ره) نیز با مدیریت‌شان انقلاب بزرگی در تاریخ ایران اسلامی و دنیا رقم زدند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تبریز - شهین‌باهر - شهردار - مدیریت - ملت‌ها - تجربه - مختلف - شورای - اسلامی - شهرسازی -

نظر شما در مورد : «تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها