مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 39739 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 -ساعت : 20:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

۵۵۰میلیاردتومان بدهی شهرداری دلسردم نمی‌کند

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار جدید تبریز اعلام کرد: بدهی ۵۵۰میلیارد تومانی شهرداری تبریز قطعا باعث دلسردی ما نخواهد شد.

مازندشورا:ایرج شهین باهر عصر یکشنبه در جلسه تودیع و معارفه شهردار کلانشهر تبریز که در تالار پتروشیمی تبریز با حضور جمعی از مسئولان شهری و استانی برگزار شد، ضمن تقدیر از اعضای شورای پنجم شهر تبریز بخاطر اعتماد و انتخاب‌شان، ابراز کرد: حمایت‌های استاندار و نماینده ولی فقیه در استان از اولین روز کاری بنده قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: اعلام می‌کنم با تمام وجود و جدیت و با الهام از آموزه‌های دینی و سرلوحه قراردادن منش امام علی (ع) در راستای عمل به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید تلاش خود را خواهم کرد.

شهردار جدید تبریز همچنین اضافه کرد: بدهی ۵۵۰میلیارد تومانی شهرداری تبریز قطعا باعث دلسردی ما نخواهد شد. با همدلی اعضای شورا و بهره‌گیری از نخبگان و نیروهای جوان شهر می‌توان با برقراری عدالت همگانی و اجتناب از مسائل سیاسی در ارتقا شهر کوشید.

وی پاکدستی و تخصص را اولویت و شعار خود دانست و بیان کرد: همه دست در دست هم داده و تلاش خواهیم کرد رانت و فساد را از بطن مدیریت شهری بزداییم. اطمینان خاطر می‌دهم به وسیله شفاف‌سازی امور هیچ‌گونه تعاملی با افراد فاسد نخواهیم داشت.

شهین باهر همچنین با بیان اینکه عمل مبنای کارهای اوست، تصریح کرد: معتقدم مردم از شعار خسته شده‌اند و چیزی را می‌پذیرند که انجام شده است.

وی درباره عملکرد خود در زمان کوتاهی که به سمت شهردار ‌تبریز انتخاب شده است، اعلام کرد: گام‌های موثری را در موضوع بدمسکنی که دغدغه یک سوم مردم شهر است برداشته‌ایم و در طی همین مدت کوتاه هماهنگی‌های اولیه را برای جراحی عظیم شهری با شرکت های بین المللی آغاز کرده ایم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تبریز - شهردار - همچنین - اعلام - تقدیر - شهرداری - اعضای -

نظر شما در مورد : ۵۵۰میلیاردتومان بدهی شهرداری دلسردم نمی‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*